Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
~Black Dreams~(+18) 524031_588519827839591_2095333612_n_large

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
~Black Dreams~(+18) 524031_588519827839591_2095333612_n_large
Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Black Dreams~(+18)

3 participanți

In jos

~Black Dreams~(+18) Empty ~Black Dreams~(+18)

Mesaj Scris de RkSt Vin Aug 17, 2012 4:58 am

Capitolul 2- by: RkSt

ATENTIE CONTINUT EXPLICIT(+18)

...ajungem in sala de sport, o liniste totala, cand Ino isi smulge hainele de pe ea si striga in gura mare: "Sasuke ia-ma!!"...iar eu cu o pofta nebuna i-am desfacut sutienul, am linso usor pe sfarcul drept, dupa care am inceput sa facem sex ....dupa ce am terminat si am inceput sa ma imbrac, Ino scoate o brisca, sare la gatul meu si ma ameninta ca daca mai spun cuiva ce sa intamplat, imi va reteza gatul.
-Ino, potoleste-te!!! nu voi spune nimnui...spun eu oftand usor, dar aceasta imi infige cutitasul in mana stanga spunand ca este okay cu un zambet malefic.
Ajuns acasa ma pun in patul meu comod, unde adorm din nou cu gandul ca o voi visa din nou pe Sakura, dar surpriza in visul meu era Ino care, ma fugarea cu un topor spunand ca ma va ucide...speriat ma trezesc din vis, in camera mea era Hinata o prietena foarte buna de a mea care ma privea destul de insistent..
-Hinata ce se intampla?...spun eu cu o privire fixa
-Dragul meu Sasuke, trebuie sa ma ajuti cu ceva!...spune aceasta cu un glas putin tremurand
-Spune!
-Vreau sa imi pierd virginitatea...spune aceasta rosind foarte foarte tare, Vreau sa fiu pregatita pentru Naruto...
Ne mai stand pe ganduri o dezbrac pe Hinata,o musc usor de gat, ii pipai sani foarte bine conturati,ma joc putin cu buzele sale , o pun in pozitia misionarului si o penetrez usor...dupa un lung sir de poziti cat mai excitante, termin la acesta pe fesa stanga...Hinata iese din camera si merge acasa.
A doua zi, in drumul meu catre scoala, un vitezoman care conducea un ML 320 intra in coliziune cu un autobuz, acesta se rastoarna, nici macar un pasager nu mai era in viata...era doar sange peste tot, era un adevarat cosmar...printre pasageri autobuzului era si profesoara mea de istorie Kurenai, care avea capul zdrobit si doua mainile rupte...dar eu trec de parca nimic nu s-ar fii intamplat.
La scoala in cea de-a 3-a pauza mergand spre vestiar pentru a ma schimba in hainele sport pentru ora urmatoare...ma "lovesc" intamplator de Sakura care se uita la mine cu un zambet pervers...
-Hmm, ai grija pe unde mergi!...spune Sakura pe un ton cat se poate de excita
nt...

RkSt
Incepator Forum
Incepator Forum

Varsator Mesaje : 9

Reputatie : 0

Data nasterii : 15/02/1993

Varsta : 31


Sus In jos

~Black Dreams~(+18) Empty Re: ~Black Dreams~(+18)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Vin Aug 17, 2012 5:04 am

Hey, ai facut o greseala, dar se poate rezolva,
pai nu trebuia sa deschizi un subiect nou pentru acest capitol,
roaga un moderator sa inchida subiectul acesta, si dute la primul subiect si da la postreply
si acolo il scrii. Nu trebuie sa deschizi un subiect nou, pentru fiecare capitol in parte. Sper ca te-am ajutat.
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

~Black Dreams~(+18) Empty Re: ~Black Dreams~(+18)

Mesaj Scris de Apollo Vin Aug 17, 2012 5:13 am

Acest topic este inchis, motivul faptul ca autorul a deschis doua topicuri fiderite pentru a-si posta capitolele.
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : ~Black Dreams~(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

~Black Dreams~(+18) Empty Re: ~Black Dreams~(+18)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum