Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
A Mask For Tow  Faces 524031_588519827839591_2095333612_n_large

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
A Mask For Tow  Faces 524031_588519827839591_2095333612_n_large
Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A Mask For Tow Faces

4 participanți

In jos

A Mask For Tow  Faces Empty A Mask For Tow Faces

Mesaj Scris de SasoriXIris Sam Oct 06, 2012 11:33 am

~One Mask, tow faces~
A Mask For Tow  Faces 497999671264870429_4OJqPozP_c_large
~Chapter I~

Voci melodioase, cuvinte magice, muzica cereasca. Toate se imbinau in spectacolul ingeresc al palatului de rubin. Peretii fiind de un ocru luminos, tavanul un clistal reflectant de oglinda iar podeaua un minunat rubin rosiatic. Lumea cereasca, tot fiind intr-o armonie mai nedescifrabila. Dasi cuplurilor ritmici, rochiile femeilor lungi, colorate si impopotonate, fiind invartite in micul vals pe langa corpurile lor firave. Masci luminose, ce le ascundeau jumatate sau chiar intreaga fata, erau prezente pe fiecare chip. Doi ochii de smarald, priveau fascinate spectacolul de care ea avea parte. Portiunea ochiilor, era acoperita de o masca in forma a doua frunze de stefar albe, conturul fiind sclipitor. Rochia lunga si alba, era bufanta, in portiunea bustului avand “fluturasi schilipitori”. Era lunga, poate prea lunga pentru trupul ei firav si micut, avand varsta necunoscatoare si curioasa de 16 ani. Statea in umbra, dupa un perete la etaj, nevroind sa stea in lumea atentiei. Parul ce ii cadea in valuri pe spate de cea mai neobisnuita culoare, rozalie, era mangaiat de mainile tatalui sau ce o indemna sa coboare. Ii era frica de necunoscutul dans, insa mainile parentale o umpleau de forta, isi ridica chipul. Pasind pe rand, pas cu pas, in fata, catre scarile lungi ce ajungeau in salonul acelui spectacol.
O vrajeau.
Totul in jurul ei, cand pasi pe ultima treapta, toti se oprira, uitanduse uimiti la ea. Nu o mai vazusera in viata lor pe fiica lui Hiraku Haruno. Era frumoasa, gandeau. Foarte frumoasa, iar masca de pe fata ii dadea un mare aer misterios. Inainta, fara frica, desi era emotionata. Se chinuise sa zambeasca, pasind incet, fluturandusi mainile pe langa talia ei subtire. Fixa cu privirea pe cineva, Masca neagra ii conturau ochii de aceiasi culoare, iar costumul negru poseda un mic trandafir la buzunarul sacoului. Un trandafir de culoare sangerie. Ochii misteriosi nu erau atentii la ea, el discutand cu ai sai prieteni. Neobservando. Fata le facuse semn tuturor sa isi continuie dansul, ceea ce si facura. Trecuse pe langa cel pe care il fixase din priviri adineauri, acesta prinzand-o de mana si silind-o sa se intoarca. Se intoarse, privirile gasinduse una pe cealalta. Zambi.

-Dansezi, my lady?

Un cuvant cu o mie de intelesuri. Dadu usor din cap, drept raspuns. Chipul lui putin observabil, era foarte pal. Alb, un alb inuman. Insa simti ca cei doi se potriveau, si ea, si fata avea aceiasi piele alba mostenita de la mama ei care nu mai era in aceste zile cu ea.
Puse mana pe umarul sau, cealalta o tinea usor atinsa de a lui. Ii transmitea fiori, fiori reci si ciudati, fiorii nedescrisi. Dansa repede si in tot acest timp, incet. Curioasa, isi ridica chipul pentru ai reintalni fata, el fiind putin mai intalt decat dansa. Ochii lui posedau culoarea abisului, reci si indiferenti, ce nu tradau vreo emotie. Dupa cateva minute, valsul inceta. Incepand cu totul si totul altul, mai rapid, foxtrot.

-Poti fi draguta sa imi spui numele tau? Intreba el al carui glas era seducator, inima ii batea alarmant.

-Sa..ku..ra.., spuse ea, motaind mai bine spus fiindca mai nici ea nu intelese sau macar auzise ceea ce spuse.

-Poti sa repeti, cred ca nu am auzit, spuse apropiinduse de ea.

-Sa..insa nu putuse sa continuie, fiindca o saruta scurt.

-Sakura deci, frumos nume, fata isi apropie mainile de buze uitandu-se alarmata la el.

Inima ii batea si mai tare, sa ii sara din piept. Fugi, nevroind sa mai stea acolo, unde toti se holbase-ra la ei. Acesta fusese primul ei sarut. Spectacolul era totul organizat pentru ziua ei si a tatalui sau, amandoi fiind pe 28 martie. Insa acel “cadou” pe care il va primi ea, nu il va putea uita vreodata.
SasoriXIris
SasoriXIris
Critic
Critic

feminin Scorpion Mesaje : 32

Reputatie : 0

Data nasterii : 27/10/1996

Varsta : 27

Localizare : ~~Cat de departe..sa imi duc inima~~~

Hobbie : Scrisul, cantatul si mai ales Matematica <3

Stare de spirit : C'est la vie! ;)

Comentarii : A Mask For Tow  Faces Glitter_3_by_Mruo0omh


https://sasu-saku.forumgratuit.ro/forum

Sus In jos

A Mask For Tow  Faces Empty Re: A Mask For Tow Faces

Mesaj Scris de <Irry Dum Oct 07, 2012 8:22 am

Intai de toate vreau sa iti urez bun venit pe forum !!!
Eu sunt Irry si sunt incantata pentru noua admina.
Ficul e superb si foarte interesant.Asi fi vrut sa fie ceva mai lung dar de nu le poti avea pe toate.Actiunea minunata descrierea fascinanta.Eminescu3 scrie la tine in frunte.
Ps:PRIMAAAAAAAAAAAAAAAAA sarut hello kitty
<Irry
<Irry
Moderator
Moderator

feminin Taur Mesaje : 107

Reputatie : 9

Data nasterii : 30/04/1997

Varsta : 27

Localizare : In fata Pc-ului

Hobbie : Scrisul,cititul ,sala

Stare de spirit : nada


Sus In jos

A Mask For Tow  Faces Empty Re: A Mask For Tow Faces

Mesaj Scris de SasoriXIris Sam Feb 02, 2013 1:04 pm

~One Mask, tow faces~
A Mask For Tow  Faces Beautiful-bloody-brunette-face-fashion-Favim.com-341018_large
~Chapter II~

O mie de cuvinte, un milion, sau toate cuvintele din lume nu pot inlocui o fapta. Un sentiment, ceva de nedescris. Corpul firav ce fugise, ascunzandu-se in balconul palatului. Tremura, mainile ii erau transpirate iar inima parca facea rotiri, sus si-n jos. Dreapta-n stanga. Nu se potolea. Dragoste la prima atingere? Ce sentiment fu destul de puternic incat sa o captureze pe biata printesa? Cu un deget, isi atinse buza inferioara, tragand cu ochiul la oglinziile ce erau asezate simetric pe coloanele din marmrua. Gestul ei o facu sa inghete, in mintea ei, tot calvarul de ganduri unul peste altul, parca se izbisera de un zid. 'Asta nu-s eu' gandi ea, 'Privirea aia, pierduta, eu? Si un gest copilaresc de indragosita? Dumnezeule, cred ca glumesti!' Cu pasi marunti si eleganti, cu acelasi farmec de adineauri, pasi in sala balului. Unde muzica nu incetase, magia era inca in plina desfasurare iar parfumul de trandafiri sangeri, parca era mai seducator. Mai puternic, si excitant! O clipa, si nebunia reincepu. Muzica se schimba, intr-un quickstep. Privirea de safir a unui nobil inalt, chipes in felul sau, avand urme parca de vulpe pe obraji iar podoaba capilara fiind de culoarea spicelor de grau in soarele arzator al toamnei. O invita la dans. 'Ce-s cu toti baieti, sau barbati acestia? Toti au un farmec captivant!' Lumea din sala se oprira, fata putand mai bine sa analizeze chipurile tuturor in ciuda faptului ca dansul ei si al tanarului blond, era inca in desfasurare. Dar acel cineva, cu ochii onixului si parul panei corbului, nu se mai afla in incapere. Trase un ochii deasupra scarilor, unde se astepta sa il observe cu zambetul pe buze pe preaiubitul ei tata. Nu era acolo. Ceva ciudat se petrecea, parca totul ar fi incercand sa traga de timp. Dansul ii paru ca dureaza o eternitate, pana auzi ultimele note sonore. Se apleca in fata partenerului, dupa care se scuza. In sala domnea dintr-o data tacerea, lumea se dadea deoparte, ramanand in mijlocul ringului. Muzica se schimba intr-una lenta, domola. Privirea ii se intuneca, desi inca era constienta. Era legata la ochii, tonalitatea muzici, se schimba de-odata. Si cat ai clipi, in sala intra slujitori, cu un tort destul de mare. Isi dadu repede jos esarfa cu care era legata la ochii, vazu imediat tortul. Pe verisoara Hotaru, matusa Yamanaka, verisora Ino si multi alti! Incaperea incepea sa cante "La multi ani" atunci amintindu-si scopul acelui bal. Implinea 16 ani! Varsta la care ea va putea conduce regatul! Regatul Ascuns in Frunze. Dar ceva nu se lega, totul parea frumos insa....lipsea ceva. Insa reusi sa fie distrasa de verisoarele ei, incepand sa petreaca mai cu agitatie.

Muzica petreceri era chiar bine auzita din ultima incapere din subsolul palatului, trupul regelui statea intins, intr-o balta amara de sange proaspat care inca se mai prelingea pe lama ascutita a katanei. Un gest straniu il avea ucigasul, sa guste sangele.

-Sange Regal, un gust regal si deosebit, spuse acesta. Se uita in sus, unde peste cateva etaje era sala balului. 'Cat de prostii pot fi oameni sa nu remarce absenta regelui, numai daca nu...." Insa nu isi termina nici bine gandurile, fiind nevoit sa sara in sus inainte sa fie lovit de un mare shuriken. Un kunai trecu pe langa umarul sau, reusit sa ii rupa maneca sacoului.

-Eh si incepu sa imi placa deghizarea asta..isi apuca sacoul, rupandu-l de pe sine. Ivindu-se o armura puternica, iar pe bratul stand chiar si in intunericul incaperi putu observa un sarpe tatuat.

-Stii prea bine ca nu era nevoie de asta! Striga acel cineva, a trebuit sa te urmaresc pana in regatul acesta. Dar orice ar fi fost necesar ca sa te opresc. CIne si-ar fi inchipuit ca o sa aduci chiar pe nimeni cu tine?!

-Cine a zis ca sunt singur? Din spatele celui care vorbise adineauri, aparura trei siluete, din care una feminina. Toti erau imbracati cu aceiasi armura, avand acelasi tatuaj. Sarpele sau Henbi.

-Actiunea abia acum incepe, spuse femeia, strapungandu-l cu o katana.
SasoriXIris
SasoriXIris
Critic
Critic

feminin Scorpion Mesaje : 32

Reputatie : 0

Data nasterii : 27/10/1996

Varsta : 27

Localizare : ~~Cat de departe..sa imi duc inima~~~

Hobbie : Scrisul, cantatul si mai ales Matematica <3

Stare de spirit : C'est la vie! ;)

Comentarii : A Mask For Tow  Faces Glitter_3_by_Mruo0omh


https://sasu-saku.forumgratuit.ro/forum

Sus In jos

A Mask For Tow  Faces Empty Re: A Mask For Tow Faces

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Mier Feb 13, 2013 11:35 am

Doamne cit de oarba am putut fi ca sa nu-ti observ ficul mai devreme. Si da cuma spus si Irry Eminescu 3 scrie pe fruntea ta! Ai un stil unic si minunat ceea cemi place,Dar lasa-ma sa-ti zic un bine ai venit ! dAR VREAU NET SI ANUNTA-MA DACA NU CER PREA MULT CIND IL POSTEZI!
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

A Mask For Tow  Faces Empty Re: A Mask For Tow Faces

Mesaj Scris de SasoriXIris Mier Apr 10, 2013 11:51 am


A Mask For Tow  Faces BloodyRose1_large
~Chapter III~

-Stii la fel de bine ca si mine, Sasuke, spuse barbatul blond care scupica sange. Se uita in ochii negrii a lui Sasuke, simtind cum nu mai este nimic de care sa iti agheti sperantele. Acesta se repezi la el, luandul de gulerul hainei ridicandu mult mai sus decat inaltimea sa.
-Sa nu ii pronunti numele!
-Sau altfel ce? Li Nana nu te-ar fi dorit in starea asta, nu ar fi dorit sa parasesti Akatsuki si sa ajungi in felul asta!
Sasuke il arunca in perete cu forta, Naruto gemand puternic de durerea provocata.
-Sa nu ii mai pronunti niciodata numele! Niciodata!
Isi luase Katanaua vroind ca in acel moment sa termine totul. Sa rupa orice legatura a lui cu toate celelalte persoane pe care le cunostea, mai ales legatura de prietenie dintre ei. Se pregati sa infinga katanaua in inima lui dar in acel moment auzi pasi ce coborau grabiti in temnita.
-Sasuke sa plecam!
-Cateva secunde! Sa termin ce am inceput!
-Sasuke, lasa-l. Striga Karin, femeia ce era cu ei. Chiar daca va supravetui nu va mai rezista multe zile din cauza otravi de pe kunai. Se apleca si lua kunaiul cu care il lovisese adineauri. Sasuke trebui sa fie luat cu forta altfel ei ar fi fost descoperiti. Ei patru disparusera printr-o umbra dintr-un perete. Naruto ridicandu-se repede si ducandu-se dupa ei. Dar peretele se matearelizase deja asa ca el incasase o lovitura de toata frumusetea, cazand si pierdandu-si constiinta.
Ea ajunsese deja acolo si datorita faptului ca avea o privire foarte buna in intuneric putu sa observe cadavrele ce se aflau pe podea. Tipa foarte tare, incat se auzise in tot subsolul. Se aproprie tot mai mult de cadavrul tatalui ei, care statea plin de sange cu fata in sus si ochii deschisi. Ii lua pulsul, dar nu, nu mai avea nici un dram de viata in el. Iar sangele din corp era mai rece decat insasi gheata. Se apleca sa ii priveasca mai atent fata, simtea ca nu o sa uite nici un detalui. Camasa alba plina cu sange, mainile asezate pe langa corp si tot corpul stand ca si cum ar fi dormit. Ca si cum ar fi fost deja intr-un sicriu. Se ridica, insa nu putuse sa verse nici o lacrima. Sufletul ii era prea incarcat pentru a face asa ceva. Se indrepta catre al doilea cadavru, ochii ii se marira de umira incat simtea ca aproape ii ies din orbite. Se lasa langa el, pe podeaua rece si umeda a temnitei. Ii trecu o mana prin parul blond ce avea sange in el. Sange proaspat, iar rana inca nu se oprise. Ii verifica pulsul, acesta era in viata! Zambi larg, strigand dupa ajutor iar acele persoane care o urmarisera pana aici aparusera imediat, gafaind.
-Ce va uitati la mine ca la un extraterestru? Avem nevoie de medici, de ajutor! Nu mai stati de geaba!
Vocea ei, parca nu era a ei. Era mult mai matura, mai hotarata si nu asa de copilareasca cum fusese mereu. In cateva minute cativa paramedici sosira, dar stiau ca regele era deja mort. Sakura se uita la palmele ei ce erau pline de sange, dar nu o ingrijora. Deja isi vazuse tatal mort, ce putea fi mai rau?
Iesise pe balcon unde fusese adineauri, gandiduse ce minte copilareasca putuse sa aiba acum cateva secunde. Acum se simtea ca niciodata mai mult a ea. Ea, o persoana puternica ce nu putea plange. A plans prea mult la viata ei, mai ales atunci cand mama ei murise la varsta de 5 ani. Toti jos, jeleau. Insa doar ea statea si se gandea oare cum fusese ucis tatal ei. Vazu ceva ciudat in departare, ca o flacara mare. Dupa departare acolo era satul Akirama. Pareau a fi flacari, luase foc? Atat de multe intr-o singura noapte? Si inca de ziua sa? Isi stranse puternic pumnul, lovind balustrada si stiind ca mai tarziu o sa o doara a naibi de tare. Se indreptase catre camera ei, acolo asteptand-o doamna Yamanaka.
-Imi pare atat de rau printesa, nu pot sa cred asa.
-Ma lasati sa dorm, matusa?
-Desigur printesa, ai dori sa imi spui ceva inainte sa adormi?
-Satul Akirama arde. Faceti ceva cu asta inainte ca focul sa se extinda pana in celelalte sate. Noapte Buna!
Trantinse usa de la camera, unde incepuse sa se holbeze la reflexia ei din oglinda. O printesa luata din basme. Poate din Cenusareasa, isi zise uitandu-se la colturile rupte ale rochiei si la petele ce nu vor mai iesi. Isi daduse rochia jos, ramanand doar in lenjerie intima neagra. Parul ei ii atarna ii valuri pe spate, fiind si acesta murdar. Deschise geamul, dorind ca toate gandurile ei sa se lipezeasca. Perdelele se miscara de-odata, si in camera sa asternu un aer rece. Castelul era aproape pusti, in tocul geamului statea o persoana. Acea persoana fiind..
SasoriXIris
SasoriXIris
Critic
Critic

feminin Scorpion Mesaje : 32

Reputatie : 0

Data nasterii : 27/10/1996

Varsta : 27

Localizare : ~~Cat de departe..sa imi duc inima~~~

Hobbie : Scrisul, cantatul si mai ales Matematica <3

Stare de spirit : C'est la vie! ;)

Comentarii : A Mask For Tow  Faces Glitter_3_by_Mruo0omh


https://sasu-saku.forumgratuit.ro/forum

Sus In jos

A Mask For Tow  Faces Empty Re: A Mask For Tow Faces

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Mier Apr 10, 2013 12:41 pm

Edit:
Mi-am facut timp sa citecs si eu acest minunat capitol.
E interesant si e o idee noua pe crae o intilnesc.
Sakura printesa? si dupa cum am inteles Naruto tatal ei?
Deci ce crud poate fi Sasuke.
Si ca la urma, nuuuuu , nu vreau suspans, vreau un nou capitol, deci cine era? Sa fie oare Sasuke?
Spor la scris si la tastat. sarut
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

A Mask For Tow  Faces Empty Re: A Mask For Tow Faces

Mesaj Scris de SasoriXIris Vin Apr 12, 2013 10:43 am

~One Mask, tow faces~
A Mask For Tow  Faces Copyrighted_Image_Reuse_Prohibited_133990_large


~Chapter IV~

Ce te zbati, tu in mine? Dorinta arzatoare!
Vrei sa ma domini? Vrei sa iei controlul?
Un dans intre mine si tine ar fi mai mult decat un simplu adevar, al placeri frumos decor!
Se va sfarsi drastic, da in fine! Intr-un jocul tau, sa vedem cine castiga: tu sau eu?

Acea persoana fiind una cunoscuta ei. Isi aminti pe loc unde o vazuse, se intreba cum ajunsese tocmai la fereastra sa. Ridica privirea, fiind foarte constienta ca era intr-o forma nu tocmai decenta. Barbatul coborase, uitandu-se la ea cu un oarecare vag sentiment de afectiune. Il putuse simti, totul de cateva momente pentru ea, erau mult mai intense. Acesta se apropie de ea si o saruta scurt, fiind surprins de indiferenta sa. Pana acum cateva momente fusese o fata complet inocenta si cu capul in nori iar acum era…o femeie in toata firea?
Uciderea tatalui ei avusese un impact mai mare decat crezuse el. O lua in brate, simtind ca e mai grea decat parea. Chiar daca nu era ceva foarte greu pentru el. Ei, de-odata ii stralucira ochii. O tresarira perversa se putea citi in ochii ei, stia ce va urma. Isi duse mainile dupa gatul lui, sarutandu-l incet muscandu-i buza inferioara. El daduse la o parte asternuturile patului, intinzand-o pe ea pe spate. El se apropie de ea, insa, o saruta cu perversitate. Limba lui ii se strecura usor cu voie in lacasul ei, luand-o la un dans incet pentru o incepatoare. El incepuse sa se dezbrace, lasand-o pe fata sa admire acea scena. O urma de roseate ii era in obraji, dar acesta nu zise nimic. Dar, fata se plictisise deja sa se uite doar. Cum el o vroia, si ea la fel. Se ridicase, lasandu-se pe pieptul sau cu toata greutatea. Reusind sa il doboare, cazand amandoi pe podea intr-o pozitie foarte indecenta. Fata lui, era “ingropata” in sanii ei ce se dovedira a fiind superbi. Unghiile ei ce se dovedeau a fi scurte, erau inca foarte capabile de a zgaria. Acum, el avea pe umeri urme de unghii ca si cum s-ar fi jucat cu un tigru. Mainele lui mari, erau pe fundul ei, strangandu-i cu putere fesele tari. Picioarele ei se mangaiau de picioarele lui, mai ales de o anumita zona. El isi dusese un deget intre sani ei, rupandu-I dintr-o miscare sutienul ce cazu ca o carpa pe langa el. Se ridica, intrand cu fata din nou direct in sanii ei. Isi plimba buzele pe ei, dandu-le si cate o palma. Era un spectacol, el un profesionist iar ea o necunoscatoare ce stia mai mult decat voia sa arate. Fiecare loc, fusese mangaiat de mana lui. Atins, cunoscut..simtit. Fiecare gemat al ei, il facea sa se simta in alt cer. Stia ca era mai buna, mai buna decat oricare partenara pe care o avusese pana atunci insa se gandi ca poate era doar efectul oboselii lui. Ei doi, facusera cele mai indecente si ortodoxe iposaze. Fiind amandoi in aripile lagi ale placeri si simtira amandoi ca moment mai potrivit ca acela nu putea exista. Se ridica cu ea in brate, intdreptandu-se catre baie unde o aseza cu atentie in cada. Picruii de apa fierbinti, faceau atmosfera mai intensa. Ea se ridica, ducandu-si mainile dupa gatul sau. El o prinse de taie si dintr-o miscare o fixsa-se de peretle baii iar dusul parca era de aceiasi parte cu ei. Apa parea mai fierbinte iar el avea un chef nebun de….inocenta. O penetra usor, vazand cum ea se abtinea sa nu tipe. Se apropie de urechea ei, muscand-o pervers.
-Suntem singuri, da-ti drumul.
La a doua penetrare, la fel, se abtinu. Ritmul devenise mai rapid, mai agresiv si mult mai dureros pentru ea care nu se putu abtine. Tipa, gemea de placere. Se gandea daca va scapa cu viata, cum va merge maine. Poate ar fi trebuit sa caute o carja si sa minta ca a cazut fiindca fusese singura in castel si neajutorata. O domina, si ii placea, nu avea cum sa nege acel lucru. Nu mai putea, simtea ca o sa cedeze din moment in moment. Ceda. Iar respiratia ii era agitate. Oprise apa si lua un prosop alb cu care o invalui pe printesa. O luase in bratele sale, scotand-o din baia sa persoana intrand din nou in dormitor. O intinsese pe pat iar el ii pupase grijului fruntea. Gestul acela il uimi si pe el, nedorind cu adevarat sa faca asta.
Intr-un final, ea adormi.
Iar el dup ace se imbracase ramase pe loc, nestiind ce sa faca. Avea de gand sa plece, era sigur. Dar voia sa ii mai admire frumusetea ingereasca si inocenta ce pare neatinsa de pacat. El era pacatul si el o atinsese. Dar nu parea, atingerea lui era o otrava insa ea era un antidot mai bun.
Dori ca, ironia sortie sa le incruciseze din nou drumurile.
Va afla cine ii omorase tatal-el.
O va vedea mai mult ca sigur, sa vina sa se razbune.
Dar cine stie cand se va intampla acest lucru, poate peste un an..poat peste doi..sau de ce nu chiar maine?
Ironia sortii este o forta imensa.

Ily Naruto nu e tatal Sakurei, scuze ca sa inteles gresit dar nu a fost si nu va fi:)).
Max ti-am furat expresia cu Ironia Sortii, ce sa fac, e adevarata!
Si o da, exact ce crezi tu:>!
SasoriXIris
SasoriXIris
Critic
Critic

feminin Scorpion Mesaje : 32

Reputatie : 0

Data nasterii : 27/10/1996

Varsta : 27

Localizare : ~~Cat de departe..sa imi duc inima~~~

Hobbie : Scrisul, cantatul si mai ales Matematica <3

Stare de spirit : C'est la vie! ;)

Comentarii : A Mask For Tow  Faces Glitter_3_by_Mruo0omh


https://sasu-saku.forumgratuit.ro/forum

Sus In jos

A Mask For Tow  Faces Empty Re: A Mask For Tow Faces

Mesaj Scris de Apollo Vin Apr 12, 2013 10:54 am

Off ei o sa...o doamne nu o sa zic asa ceva.
Nu am dau ideei.
Impostaze, neortodoxe ah,..mortii tai ca a fost asa scurt!
Obiceiurile tale proaste mor greu, ha?
Vreau daca o sa o mai faca vreo data, mai bine, mai lung,..mai indetaliat...
Si stiu ca o vei putea face.
Asa ca next:X
Regula celor 10 capitole, nu? :>
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : A Mask For Tow  Faces Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

A Mask For Tow  Faces Empty Re: A Mask For Tow Faces

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Vin Apr 12, 2013 11:37 am

Eh, am inteles eu, care sunt mai grea de fire,
Ce pot spune, un capitol plinde mister si perfectiune.
Ma bucur ca la-i adus atit de devreme.
Spor la imaginatie si tastat.
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

A Mask For Tow  Faces Empty Re: A Mask For Tow Faces

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum