Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
Guardians and demons (+16) 524031_588519827839591_2095333612_n_large

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
Guardians and demons (+16) 524031_588519827839591_2095333612_n_large
Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Guardians and demons (+16)

4 participanți

In jos

Guardians and demons (+16) Empty Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de MeLyNa12 Dum Aug 05, 2012 5:42 am

Se pare ca am venit si eu cu un fic pervers, pot spune :;;):. Nu sunt eu cea mai mare perversa din lume dar am un gram de perversitate care ma indeamna sa il scriu si, sper sa va placa. Pot spune ca, ideea, mi'a venit pe neasteptate. Nu stiu daca e originala sau nu dar eu nu am citit'o nicaieri deci sper sa fie originala. Ce sa spun? Nu am ce :-?:. Chiar nu am idee ce se v'a intampla in continuare. Nu am idee despre ce sa scriu in continuare dar idele sper sa imi vina ca pana acum. Sa ma apuc de scris si sa ma trezesc cu un capitol "cul" si multe idei interesante special pentru voi ;)
Va las in pace cu un nou fic si va urez LECTURA PLACUTA!



Capitolul I


In urma cu 2 ani:

Acum 1 an tatal meu mi-a facut cunostinta cu un baiat. De cand se stie tatal meu are grija de baieti sau fete. Nu va ganditi la prosti. Tatal meu nu e un obsedat. Acestia sunt in pericol dar, depinde la ce pericol va ganditi voi. Nici eu nu stiu. Detaliile sunt ascunse. Trebuie sa ii apar de oameni cu mutre ciudate. Era primul meu client si acela a trebuit sa fie un baiat? Nu putea fi o fata? Pentru numele lui Dumnezeu! M-am atasat de el, intr-un an si l-am descoperit prea bine. Aceste sentimente pentru mine sunt ceva de nedescris: iubire,ura sau gelozie, toate fac parte din acel sentiment numit dragoste. Daca nu esti gelos inseamna ca nu iubesti, daca nu urasti inseamna ca nu ai sentiment si daca nu iubesti inseamna ca esti un nimic.

Acum eram cu el in pat sarutandu-ne cu foc in timpul reclamelor. Ne uitam la un film de groaza. Nu ii stiam numele si nici nu ma interesa. Eram prea euforica. Nu reactiona nici unul din noi. Era o seara prea perfecta, mult prea perfecta. Mancam floricele la scenele prea groaznice. Imi era frica, mai ales atunci cand a inceput ploaia si a cazut primul strop. Cum l-am auzit am inceput sa tremur. Ce papa-lapte eram! Din cand in cand acel baiat isi arunca privirea spre mine in speranta ca sunt speriata si o sa sar la gatul lui spunand: "Andrew! Aparama! Imi este frica!". Baietel, viseaza! Nu sunt chiar asa de fricoasa la filmele acestea. Era un film cu zombii. Aveau ochii rosii si pielea verde cu toate ca ei trebuiau sa o aiba alba. Ochii aceia rosii semanau ca a unui vampir. Nu credeam in chestii de astea dar am vazut prea multe filme cu acestia. Ii iubeam cu toate nu existau, erau doar in mituri sau legende.

Afara ploua cu galeata. Eram prea concentrata la film cand de odata tuna. Ii sar in brate si ii spun: "Andrew! Imi este frica!". Ce papa lapte am ajuns! Sa mor eu! El incepe sa rada. "Razi de mine a?" vroiam sa ii spun cand intra tatal meu in camera. Imi spuse sa vin pe hol iar eu ascultatoare il urmez. Ma ia de mana si ma duce pe scari in jos pana in Living. Tatal meu era nebuuun! Ma pune sa stau jos si eu fac asta precum in catel dresat. Imi era frica de ce va urma. Aveam un sentiment straniu. Oare de ce? Pentru ca tatal meu nu reactioneaza tot timpul asa. Am mai avut relatii cu baieti si el m'a prins in pat cu cate unu dar nu mi'a spus nimic iar acum... I se citea furia si ... Ce?! Ii era mila? Mila de mine? Eram furioasa. Mi'am strans degetele in pumn si eram gata sa vad ce v-a urma.

-Ce crezi ca faci?ma intreaba el nevos. Ma ridic in picioare si incep sa tip ca ma iubesc cu baiatul de care imi place. Tacu. Se facu palid la fata. Cuvintele mele il dureau chiar asa tare? Imi spuse ceva si eu de groaza pic jos. Am ramas masca.

-Cum adica? De ce tata? De vrei sa mi-l iei?tipam eu ca o disperata. Imi spuse ca nu vrea dar pericolul trecute. Da, vroia sa mi-l ia pe Andrew. Nu stiam ce sa mai zic. Eram asa furioasa. De ce? Strigam in casa ca o nebuna. Nu ma puteam linisti. Andrew chiar a fost prima dragoste. Daca am spus ca la ceilalti baieti m-am indragostit la el ... era ceva mai puternic. Ceva ce simteam ca o sa ne lege pe viata. Un fel de promisiune "Vom ramane tot timpul impreuna nu, Andrew?" Nu stiam ce sa zic.



In prezent:

Traiam intr-un orasel mic pe nume Konoha. Era asa placut satucul! Relaxant si armonios soarele se revarsa peste el cu raze balnde. Cerul turcoaz prevestea o zi superba. Vantul adia usor luand unele frunze cu el intr-un carusel al misterelor. Oamenii se grabeau spre necunoscut, iar eu stateam lenesa pe scara cu cel mai bun prieten al meu. Lumina soarelui ateriza pe parul lui argintiu iar culoarea acelor ochi erau patrunzatori. Isi intoarse capul spre mine. In reflexia ochilor lui am vazut o fata mohorat ca o zi de toamna. Ochii ei de smarald erau obositi iar parul era ravasit. Blondul isi intoarse privirea spre 2 fete dragute. Una avea parul ca de culoarea indigoului iar una castanie. I-am dat o palma si am inceput sa rad. Isi intoarse iarasi privirea si acei ochii care apartineau cerului aruncau priviri uchigagoate. De ce? El isi cauta o prietena si nu isi gasea. Amandoi radeam de prostiile lui. Se stramba si...

-Ma puteti ajuta si pe mine putin?spuse o voce de baiat. M-am intors. Era un baiat inalt si frumos. Se uita la mine cu niste ochi abisali iar 2 suvite neagre ii inconjura fata alba.

Vazand ca ma uit la el asa de intens isi scoase o casca din ureche. Blondul, pe nume Uzumaki Naruto, il intreba pe un ton superior cum il cheama iar eu i-am tras o palma peste fata. Ma intreba de ce iar eu am zambit triumfator si ma intelesese. L-am intrebat unde vrea sa mearga dar imi spuse ca nu gaseste o persoana. Eu si Naruto stiam prea bine satul si pe fiecare om din el iar toti ma cunosteau pe mine.

-O caut pe Sakura Haruno.spuse el pe un ton bland.

Eu si blondul ne uitam uimiti unul la altul. Ii spun ca acea persoana pe care o cauta ca un disperat sunt eu si il intreb cine ma cauta. Vocea mea tremura. Ce lasa sunt! Imi raspunde cu aceeasi moneda, imi spuse ca nu conteaza cum il cheama.Naruto sari in picioare. Tremura de nervi. L-am prins de incheietura mainii. Se uita la mine. Ii spuneam din priviri sa se linisteasca iar el ma intreba cum si am dat din umeri. Stranse din pumni. Era asa suparat. Brunetul statea si se uita in gol. Se gandea. Oare la ce? Numai el stia.

-Vi sa discutam sau nu?bolborosi el. Deja devenea nervos. Dupa 10 minute de rugat era si normal. Vroiam sa ii dau raspunsul dar parca blondul imi citise gandurile. Naruto a inceput sa bolboroseasca ceva dar am inteles doar "daca vin si eu". Brunetul se uita la mine si am dat din cap in semn de afirmativ. Dadu din cap in semn ca trebuie sa il urmam.

M-am ridicat alene de pe scari. Eram la casa lui Naruto. Am mers si am mers pana ce am iesit din sat. Am mers si tot am mers pana ce am vazut niste umbre. Erau in jur de 3 persoane apoi le'am recunoscut. M'am uitat atent si l'am recunoscut pe tata cu inca un barbat de aceeasi varsta cu el si un baiat in jur de 20 ani. Nu era nici o fata?! Am ajuns in fata tatalui meu. Imi mima din buze sa nu imi fac griji. Cum sa nu imi fac?! Crede ca e asa usor? Naruto imi puse mana pe umar si imi spuse sa ma linistesc, ca nu aveam de ce sa imi fac griji si ca el ma va apara. Dupa acele cuvinte al observat ca strangeam din pumni. Fata imi era calda iar picioarele mi se inmuiau. Furia imi strabatea corpul. Nici eu nu stiam de ce eram nervoasa. Oare se repeta aceeasi poveste ca acum 3 ani?

-Sakura Haruno, am o treaba pentru tine.bolborosi barbatul ,de varsta cu tatal meu, foarte incet dar eu il auzeam destul de tare.

De ce sfarsitul meu de vacanta fusese stricat? De ce a trebuit sa ii raspun brunetului aluia care nici numele nu-i aflasem? Naruto se uta la mine iar eu in ochii lui albastri care straluceau precum cristalele. Vedeam in ei o fata mai ravasita decat mai devreme, cu parul mai ciufulit si ochii foarte plictisiti si obositi. Obrajii roz devenira palizi si buzele devenira culoarea coajei de ou. Ce mohorata era fata aceea! Ochii ei de smarald devenita mai inchisi iar parul roz-Bombon se mai inchisese un pic. Ochii si parul mi se inchid la stres, oboseala, furie etc., cam toate starile mele negative.

-Ce trebuie sa fac?am spus eu sigura pe mine dar nu ma sinteam asa. Pentru acea propozitie mi-am adunat tot curajul pe care l-am gasit in corp. De ce imi era frica? De ce va urma? Chiar asa rau va fi? Se va repeta din nou si din nou acea poveste infioratoare? Tremuram de frica. Frica pusese stapanire pe mine iar Naruto nu ma alina, nici macar din priviri. Stia ca sunt slaba la discutii din acestea dar nici macar o intervenire? Nimic?

-Vreau sa iti cerem o favoare.spuse tatal meu. Ma simteam atat de neajutorata. Stiam ce vrea sa imi spuna dar sufletul meu nu vroia sa creada asta.

Naruto ma prinse de mana. Se uita cu ochii aceia care apartineau cerului. Imi zicea sa ma linistesc. Sa accept aproape orice imi spune. Incepura sa bolboroseasca ceva dupa care veni bomba: "Vrem sa ai grija de Sasuke". Imi sari mustaru. Nu mai vroiam sa stiu care e Sasuke si... Sa mai am grija de el? Ce vrea bosorogu?! E nebun?! Simteam cum sangele mi se urca in cap. Am trantit din picior si am inceput sa zbier ca o nebuna. Eram nervoasa. Sa am grija de un necunoscut?! Astia-s nebuni?!

-Da ce, nu poate avea singur grija de el? Ii trebuie bona? Nu mai e un copil. Acuma are dotari!am bolborosit eu; debia mai gandeam rational, ma enervau! E mare fratilor! Mai lasatima in pace, nu am grija de un baiat de 18-20 de ani! Stiti ce? Pe mine nu ma intereseaza cat de important este, nu ma intereseaza cine este acest Sasuke.spuneam eu sau mai bine tipam. Naruto nu se baga peste mine.

Stia ce fac eu daca cineva intervine. Ma enervam foarte mult. De ce corpul meu nu vroia sa accepte realitatea? Vroia sa o ia de la inceput, sa uite tot ce se intampla, sa fie o alta persoana. Chiar nu mai vroiam sa accept un alt papa-lapte. Trebuia sa ma prefac ca nu mai stiu nimic. Asta e!

M-am intors cu spatele si i-am spus lui Naruto sa plecam deoarece nervii mei sunt intinsi la maxim si ca ne-am irosit o zi asa superba degeaba. Chiar ca era degeaba. Ce naiba? Iarasi am ajuns bona pentru un copil necunoscut? Astia-s dusi cu capul! Nervi mei erau intinsi la maxim. Fugeam ca o nebuna. Fugeam si iar fugeam. Incotro fugeam? Nici eu nu stiam unde. Iarasi s-a intors? De ce vin aceleasi lucruri ca acum 2 ani? Ore stiu cat de mult am suferit dupa el? Dupa acel baiat bland si foarte iubitor? Naruto nu mai era cu mine. Cred ca a inceput sa fuga dupa mine dar se opri la intrarea in sat. Era mai bine asa. Nu avea rost sa fuga dupa o nebuna nu?

Infundata in ganduri nu mi-am dat seama ca ajunsesem acasa. Tramteam toate usile. Mama ma vazu dar nu imi spuse nimic. Cred ca stia ca tatal meu ma intrebase acea chestie, ca nu ii puteam zice altfel. Am urcat sus pe scari tropaind. Parca eram un cal. Eram plina de nervi. M-am aruncat in pat cu fata-n perna. De ce mi se intampla numai mie asta? Vroiam sa am o vara calumea. Sa am grija de un baiat?! Nu poate avea singur grija de sine? Nu imi puteam scoate din minte fraza. Cam dupa 10 minute am auzit o bataie in usa. Era..


Ultima editare efectuata de catre MeLyNa12 in Dum Dec 23, 2012 12:18 am, editata de 1 ori
MeLyNa12
MeLyNa12
Moderator
Moderator

feminin Leu Mesaje : 55

Reputatie : 100

Data nasterii : 15/08/1997

Varsta : 26

Localizare : Lumea de dincolo

Hobbie : nu se ştie :))

Stare de spirit : happy'lică


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Vizitato Dum Aug 05, 2012 9:02 am

hmmm.... stiam eu ca-i pervers dar deabia astept sa-l recitesc ,
adu nextisorul omuletule ca de nu ... te tau rau de tot ,
sper sa ma anunti ,
partea cu perversiunea abia o astept ,
crisu te bantuie - adica pupaceste :lol!:

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Apollo Joi Aug 09, 2012 10:05 am

Am ajuns si eu pe la fic, interesant, sincer m-ai lasat cam in ceata dar toate se vor clarifica daca aduci next. Nu?
Ai cateva greseli dar le rezolvi tu, bye bye si nu uita sa ma anunti la next.
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Guardians and demons (+16) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Fantoma Vin Aug 10, 2012 4:02 am

Buna! :)
Ideea e interesanta si sunt curioasa sa vad ce va urma.
Am senzatia ca grabesti putin actiunea dar din partea mea asta nu e o problema.
Daca nu ajung eu inainte, te rog sa ma anunti cand pui continuarea.
Fantoma
Fantoma
Membru
Membru

feminin Berbec Mesaje : 58

Reputatie : 1

Data nasterii : 07/04/1997

Varsta : 27

Localizare : Departe de toti

Hobbie : Scrisul povestilor

Stare de spirit : E complicat


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de MeLyNa12 Vin Aug 10, 2012 6:28 am

Sunt mandră de voi Guardians and demons (+16) 869524651, e mai popular aici ficul decât pe celălalt şi ca să vă răsplătesc am adus nextul entuziast. Sper să vă placă! entuziast
[Nu mi se pare asa reusit dar sper sa va placa.
Lectura placuta!



Capitolul II

Era mama. Cu o fata blanda se aseza langa mine. De ce trebuie sa ma inmoi, sa imi ti predici cum ca trebuie sa ascult? Cu ochii ei parca de maimuta, balnzi, se uita spre mine. Deschise gura in semn ca vrea sa vorbeasca dar nu am lasat-o. Incaperea era inundata de liniste. Stateam intr-o camera destul de mare cu pereti galbui ca spicul graului. Un perete era inlocuit in totalitate cu stica iar acolo se afla si patul meu. Patul meu era prea mare pentru o singura persoana dar mie mi se pare destul de mic pentru ca ma fatai in somn. Pe el era asezata o plapuma visinie iar la capatul unde dorm era o perna invelita intr-o husa de bumbac de culoarea ierbii. Langa acest pat mare se afla o noptiera iar pe aceasta o veioza albastra. Un birou, un scaun si un dulap imi alcatuiau camera. Biroul se afla langa usa si pe acesta era asezat un laptop argintiu. Pe perstele opus era dulapul facut din lemn de cires.

-Sti in ce consta aceasta slujba?spuse mama intr-un final dupa ce mi-am luat degetele de pe buza ei. Am dat in cap ca afirmativ iar ea spuse ca nu prea stiu. Acesti baieti si fete chiar sunt intr-un adevarat pericol. Sunt vanati! Stiai asta nu? Acesti oameni ii vaneaza pentru ca au ceva bun de oferit, ceva ce tu nu o sa intelegi. Nu sunt normali! Se ascund! Sakura, intelege!

De la parter se auzi un stop, era o voce de baiat. Am coborat repede iar un val de fericire se abatu asupra mea. Am inceput sa topai pe scari pana la acel baiat. Era Andrew. Am inceput sa il imbratisez si el imi raspunse cu o oare care retinere. M-am dat in spate si m-am uitat in pamant. Imi ridica barbia obligandu-ma sa ma uit in ochii lui. In acea privire se citeu o multime de intrebari dar si, pasiunea, dorul si focul nerabdarii sa imi atinga buzele. Inca il iubeam, stiam asta! Inima imi batea cu putere, eram emotionata, iar ochii mei se pierdeau in marea cristalina a ochilor lui Andrew. Parul ii iera ravasit si nepieptanat. Nopti nedormite se asterunsera sub ochii lui iar corpul ii era mai slab ca acum 2 ani. Isi puse capul pe umarul meu sufland din ce in ce mai greu. I-am pus mana pe cap si ardea. I-am pus mana pe talie si mana lui dupa gat la mine. Il tineam sa nu cada dar, imi era frica.

Am intrat intr-o camera mare, alba. Mobila facuta din lemn de cires era pusa in asa fel incat sa lase in mijlocul camerei un spatiu mare, pentru extindere. L-am intins pe o canapea cu perne gri spunandu-i sa ma astepte. Am mers cu pasi grabiti spre baie udand o carpa curata. Cand m-am intor i-am pus acea carpa bej pe cap. Ochii lui albastri ma priveau intens. Ma trase mai aproape in asa fel incat sa ne sarutam dar am ripostat. Imi era frica de necunoscut, imi era frica sa nu imi revina sentimente pe care le-am inghetat. Imi puse mana pe fata si spuse ca sunt rece. Am dat aprobator din cap si i-am verificat carpa. Era uscata. Am urmat aceeasi rutina ca si prima data. De ce a venit Andrew dupa atatia ani aici? Ce sau cine il aduce? Furia imi inconjura ratiunea. Nu gandeam normal, il uram. Cu toate ca tatal meu l-a luat de langa mine, tot pe el sunt suparata? Ce sentiment aiurea!

Am urcat la etaj si am luat o patura galbena care astepta pe balcon destul de ingandurata. Usa de la intrare se deschise si un salut adresat catre tatal meu. Era o voce cunoscuta, dar neprieteneasca. Acea voce nu imi inspira incredere. Nu era Naruto sau o alta fata, era un baiat pe care l-am intalnit candva, fara sa mai tin minte timpul si locul. Am coborat agale si plictisita scarile. Parca nu ma simteam chiar asa de bine in preajma lui Andrew, nu mai vroiam sa imi dezghete sentimentele uitate intr-un colt de suflet. Am mers cu pasi mici dar calculati spre living si acolo l-am vazut, era brunetul de mai devreme. Statea linistit pe unul din fotoliile de langa canapeaua unde statea Andrew si se zbatea cu raceala. Furia si nervozitatea se coborara asuprea mea precum o cascada. Mi-am stapanit nervii si l-am acoperit pe Andrew cu acea patura calduroasa apoi m-am asezat pe singurul fotoliu, gri, liber.

-De ce esti aici? Pentru cine sau ce ai venit? Chiar vrei sa iti fiu dadaca?ii aruncam acele vorbe brunetului, parca stiam ca el este acel maret Sasuke Uchiha. Nu te gandesti ca esti mare si nu ai nevoie...?
- 1.Nu te intereseaza de ce am venit aici si pentru cine, 2.Nu am venit sa ma milogesc in fata ta, 3.Nu sti nimic despre mine ca sa spui ca nu am nevoie de "dadaca", asa cum ii spui tu, o tarancuta.

Nervii imi erau intinsi la maxim. M-am ridicat in picioare vroind sa ii plesnesc una brunetului dar imi prinse mana. Pe un ton infricosator l-am intrebat cine este si de ce are nevoie de serviciile familiei Haruno. Imi spuse ca il cheama Sasuke Uchiha (deci am avut dreptate!) apoi facu o pauza care ma facu si mai tare sa fierb de nervi apoi imi spune cu un ton cald, relaxat, ca nu ma intereseaza. Cuvintele alea imi pusera capac. Mi-am tras mana din a lui si l-am prins de guler ridicandu-l. Se uita foarte relaxat la mine ceea ce imi provoca scarba. I-am tras un pumn de toata frumusetea si l-am aruncat jos. Se tinea de fata si cu acelasi aer relaxat se uita la mine, sau asa credeam pana cand o persoana imi pune mana pe umar si imi spuse sa ma relaxez.

Acele cuvinte parca au fost o melodie pentru mine caci, vocea mamei ma relaxeaza. M-am asezat cuminte langa Andrew si i-am verificat carpa in timp ce tatal meu il ajuta pe brunet sa se ridice. I-am spus tatei ca Uchiha se poate ridica singur si nu are nevoie de o mana de ajutor doar daca, e o fetita plangacioasa. In timp ce spuneam acestea ii luam carpa de pe fruntea lui Andrew si ma indreptam spre iesire cu pasi mari si apasati. Seara asta nu se mai termina? Mai sunt 2 saptamani pana la inceperea scolii si o sa scap de "domnul desteptaciune" aici de fata. Cred ca e prima data cand astept scoala, e ceva neobisnuit pentru mine. Ziua incepuse asa bine si se terminase asa prost! Oare ce mai urmeaza? Sa imi spuna tata ca Uchiha va dormi la noi sau poate ca va merge la aceeasi scoala cu mine. Aceste ganduri ma facu sa tresar iar un fior rece imi strabatu spatele.

Am intrat in baie si inca o persoana ma urma. Am ajuns in fata oglinzii si l-am vazut pe Uchiha cum se pune pe wc. Brunetul se uita cu o privire rece la mine iar eu i-am dat si o privire si mai rece. Eram singura in baie cu el si asta imi displacea. Imagini cu el in ipostaze intime imi strabatu capul. Am dat din cap in semn ca trebuie alungate apoi mi-am dat cu apa rece pe fata. Cum doamne iartama, eu cu el?! Acele imagini ma facu nervoasa iar la fiecare miscare a lui tresaream pentru a nu preveni acele imagini. Eram singura cu el dar nu era neplacut. O atmosfera calda se aseza peste noi facanduma sa ma relaxez. Cuvintele care le-a scos el pe gura ma facura sa tresar iar acea atmosfera zburase odata cu fericirea mea. Azi cam multi nervi am avut, poate din cauza brunetului astuia care se crede mare si tare.

-Bai nene, nu e vorba ca nu vreau sa am grija de tine dar ... cum sa iti spun? Ma deranjeaza atitudinea ta de fitos, un copchil de bani gata. De evitat te evit ca in privirea ta se citeste acea aroganta, crezi ca toate fetele iti sunt menite dar sti ce? Eu nu sunt una din acele fete care sa le iubesti 2-3 zile dupa care le duci in pat si te plictisesti, nu voi cadea la picioarele tale in veci! Atitudinea ta de smecher ma deranjeaza!tipam eu.

Sasuke se uita la mine ca la felul 14 neantelegand ce zic. Dupa 5 minute in care eu am tot udat carpa si tot am udato se prinse si el. Se ridica furios de pe wc venind spre mine cu pasi rapizi. Imi ridica mainile si ma trantise de perete. Se uita in ochii mei de smarald iar eu ma uitam la buzele lui dar nu vroiam sa le am, nu era genul meu de baiat. Se apropie de mine iar gurile noastre se unira intr-un sarut nepasional. Nu am incercat sa ma zbat deoarece stiam ca nu voi scapa. Brunetul chiar saruta bine, pacat ca e prea fitos.

Cred ca se gandise ca "Incercarea moarte nare" deoarece se aruncase cu mana asupra tricoului meu vroind sa il dea jos dar nu l-am lasat. Uimit isi trase mana si si-o puse pe spatele meu tragandu-ma mai aproape. Ii simteam corpul bine lucrat. Mi-am pus mainile sa se joace in parul lui si tresarea la fiecare miscare pe care o faceam. Nu mai simteam nimic, nici ura nici fericire, eram doar un robot. Ma sarutam cu el doar de dragul de a o face, placerea de a ma pupa, nimic mai mult. 2 minute intregi a durat aceast circ pana cand a intrat ....


Ultima editare efectuata de catre MeLyNa12 in Dum Dec 23, 2012 12:19 am, editata de 1 ori
MeLyNa12
MeLyNa12
Moderator
Moderator

feminin Leu Mesaje : 55

Reputatie : 100

Data nasterii : 15/08/1997

Varsta : 26

Localizare : Lumea de dincolo

Hobbie : nu se ştie :))

Stare de spirit : happy'lică


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Apollo Vin Aug 10, 2012 6:30 am

PRIMA Guardians and demons (+16) 2708387124 ma intorc peste un secol.
After a secol:
Chiar nu am glumit de loc cand am zis ca ma intorc dupa un secol:-?
Imi pare rau si au, a sarutat-o entuziast
Da-i o drujba Sakura nebun !! entuziast
Astept nextu ar trebui sa zic dar defapt chiar este. Off Doamne mor de nerabdare !!! nuu


Ultima editare efectuata de catre Max in Joi Mar 14, 2013 2:39 am, editata de 1 ori
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Guardians and demons (+16) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Fantoma Vin Aug 10, 2012 8:31 am

A intrat...
Cine, cine a intrat?
Cum poti sa ma lasi asa? :))
Te asigur ca nu vei scapa de mine la urmatorul capitol :))
Fantoma
Fantoma
Membru
Membru

feminin Berbec Mesaje : 58

Reputatie : 1

Data nasterii : 07/04/1997

Varsta : 27

Localizare : Departe de toti

Hobbie : Scrisul povestilor

Stare de spirit : E complicat


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 10, 2012 10:57 am

anito mi-a placut foarte mult ,
imi place ca m-ai anuntat ,
aste[t continuarea cu nerabdare ,
sper sa ma anunti ,
crisu te pupaceste

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de MeLyNa12 Sam Aug 11, 2012 2:05 am

Asa! am ajuns cu un nou next iubire. Ce sa spun? Nu am nimic de comentat la acest capitol. Lipseste actiunea ... aia WOW iubire. Lectura placuta!


Capitolul III

Doua minute intregi a durat aceast circ pana cand a intrat ....

Pana cand a intrat mama cu o fata umita facanduma sa ma simt prost. O iubesc pe mama, pt mine e un bibelou tinut in mainile mele iar acum l-am scapatfacandu-se pulbere. Ochii ei caprui se facura mari si isi scutura capul in semn negativ, nu vroia sa creada, dadu-si suvitele roz la o parte. Incepu sa alerge iar eu dupa ea nu inainte sa ii arat brunetului "salutul soferilor". Mama fugi in jos pe scari iesind in curtea din spate si sarind la gatul tatalui meu care era cu domnul de mai devreme. Incepu sa ii povesteasca ca ne prinse in ipostaze foarte inime, aproape ca ne dezbracam. Sufletul meu se rupse in doua, nu pentru ca ii spunea tatei ca ma pupam de zori cu clientul sau dar ma durea faptul ca pe fata mamei mele curgeau stropi cristalini. Dupa ce termina de povestit o voce din spatele meu spuse ca il provocasem sa il pup si am simtit cum stomacul meu trosneste iar nervii mei se intindeau la maxim. M-am intors si l-am vazut pe Uchiha cum sta in prag cu un zambet tamp pe fata. Se intrepta cu pasi calculati spre mine iar cand se opri i-am dat o palma peste fata si un pumn in burta facandu-l sa se aplece. Pica jos la pamant si am simtit cum nervii mei au explodat in acel pumn devenind calma dar starea de nervozitate inca isi facea prezenta.

-Nu destul ca ai venit azi ca un dobitoc si m-ai luat la misto dar acum mai si minti. Sa iti fie rusine! Maine sper sa te evaporezi pentru ca moaca ta de tamp nu vreau sa o vad. E 15.08 maine nu? Sasuke dadu din cap aprobator, era foarte calm pentru o persoana care fusese jignita. Maine vreau sa dispari cu tot cu problemele tale. Nu ma intereseaza ce esti! Poti sa fi si vrajitor, varcolac, zombii, vampir sau chiar si obama caci, de ziua mea, persoana ta nu vreau sa o vad. Nu vreau sa imi iei cadouri pentru ca ai aflat cand e ziua mea, le arunc la gunoi, dar am o cerere: "PLEACA DE AICI!" am inceput sa zbier ca o nebuna facand gesticulatii prin aer. Cine ma vedea acum sigur spunea ca am venit de la un spital de bosorogi. Am inceput sa merg in casa dar nu inainte sa ii spun la Sasuke in toate felurile posibile lasand-o pe scumpa mea mama cu gura cascata.

Dimineata a venit foarte repede, o dimineata destul de no.... Ia stai un pic! Unde ma aflu? Sunt in pijama intr-o masina pe care o conduce incultul de Sasuke iar langa el era un blond. Am inceput sa zbier ca o nebuna acoperind muzica care era data la maxim. Asa tare tipam? Si totusi ei nu se clintisera deloc. Dupa ce am incetat blondul se intoarse si ma intreba daca sunt bine. Stai, stai, stai asa! Naruto a fost corupt de Uchiha? O stare de nervozitate se abatu peste mine iar dimineata care o credeam perfecta se transformase in una groaznica, chiar de ziua mea? Si de ziua mea trebuia sa se bage brunetul asta pe care nu il cunosc nici de 2 zile? Naruto imi explica ca ei 2 sunt verisori indepartati si fosti colegi de gradinita.

-Stai, stai stai! Stai asa! Fratele meu de suflet, adica tu, cu....nu imi vine un cuvant prea ortodox, adica el, sunteti verisori indepartati?m-am balbait eu in tip ce degetul meu era atintit asupra lui Sasuke. Bai fratilor! Nu destul ca mi s-a facut ziua neagra doar cand l-am vazut pe Uchiha dar trebuie sa imi spui o asemenea veste tragica fix azi? Ce mai urmeaza, sa moara cainele meu?zic eu ironica printre suspine, plangeam de ciuda; toate s-au acumulat de ieri iar acum erau eliberate. Si oricum, unde masa ma duceti?!am zbierat eu dand cu picioarele in pamant.
-Printesa, ai grija sa nu rupi "podeaua" ca tu o repari.spuse brunetul ironic. Am primit acord de la mama ta, cu ajutorul lui Naruto si Hinata sa mergem la mare. Am intrebat unde e Himata si urma urmatorul raspuns: Acum mergem sa o luam. Ai bagajele pregatite, sunt in porbagaj impreuna cu ale mele si ale blondului. In circa 1 minut vor fi si ale Hinatei. Dupa ce ii bag bagajele in porbagaj vei trece in fata caci blondul, aici de fata, vrea sa nu o mai scoata fata mare.spuse ironic si incepu sa rada iar Naruto se inrosi. Bine bine, vrea sa petreaca 5 ore in compania iubitei sale.
-5 ore facem pana la mare?! Ai inebunit?!am inceput sa tip isterica si sa fac ca toate animalele. Nervi peste nervi isi faceau locul iar apoi imi rasuna in cap "iubitei sale". Naruto! Tu esti cu fata aia timida din actuala 12B? Aia care e mereu in centrul atentiei cu toate ca e timida? Cu aia ma? Nici o zi nu a trecut? Sau poate mie nu mi-ai spus... Hmmm, devii suspicios.

Il iau de guler si il tin strans. Ma uit in ochii lui parca spunand "De imi ascunzi lucruri?" iar el cu o fata de catel sopti un "Iartama". Chestia asta me enerva si mai tare si ii dau o palma peste fata, brunetul incepand a rade. Se da jos din masina in semn ca am ajuns si ii trag o injuratura lui Naruto de toata frumusetea. Blondu asta e nebun? Imi arunc ochii, din greseala, in decolteul lui Hianta care era destul de generos. Scutur din cap si mi se opri privirea la Sasuke. Avea in mana chestiuni de la Durex. Ii arunc o privire urata apoi il fac nebun pe Naruto si il intreb daca are de gand sa nu o mai atuca pe hinata fata mare iar el raspunse ca ea va fi iubita sa macar pentru 10 ani. Aici m-a intepat. Sasuke ii arunca "Duracel"-ul lui Naruto si amandoi afisara zambete perverse. Am oftat si toti ma intrebara de ce sunt suparata iar eu ironica le-am spus ca doar am respirat greu. Incepura sa rada apoi Naruto o lua pe Hianta de brat urcand in masina. Ii arunc priviri ucigatoare lui Uchiha si urc pe locul copilotului. Mi-am atintit privirea asupra vilei bej in timp ce imi lasam capul pe fereasta. 5 ore cu astia 2 nebuni si cu copila timida? Ea inca e virgina? Cum sa fie virgina la 18 ani? Si-a pretuit asa mult timiditatea sau nu a dat nas in nas cu un baiat pe care sa il placa cu adevarat? Ma intreb acest lucru deoarece o vad tot timpul in pauza cu un baiat roscat si ochii caprui. Din cate am inteles au fost impreuna.

-Aloo! Pamantul catre Haruno! Vorbesti limba noastra sau vi de pe Marte? Daca vi de acolo nu ar trebui sa ai parul verde?
As recunoaste acea voce oriunde. Ma intorc si ii trag una brunetului in lucrurl cel mai depret si pentru un moment am crezut ca facem accident deoarece a scapat volanul tinanduse foarte tare la locul cu pricina. Am inceput sa rad isteric si i-am spus sa nu mai imi zica martiana sau o pateste. Da afirmativ din cap si ma intreaba la ce ma gandeam. Ii spun ca nu e treaba lui si ii dau un zambet cald. Auzeam zgomote din spate si cand imi intorc privirea ce sa vezi? Naruto, perversul, avea mana pe san la Hinata incercand sa ii dea bluza jos. Sasuke incepu sa tipe la ei iar eu pornesc intr-un ras isteric cu o urma de maleficism. Ma intorc la discutia mea de adineauri si il intreb pe Uchiha ce vroia de la mine iar el imi spuse, pe un ton superior,ca vroia sa ma trezeasca din starea mea visatoare.

Discutii peste discutii.... Am aflat ca Uchiha a avut si el o ex-iubita pe care a prins-o sarutandu-se cu altu si ca de atunci s-a schimbat. Am aflat ca mai are un frate plecat prin Germania cu munca, o sora mai mica in Japonia si parintii lui sunt plecati cu treburile stand singur, uneori cu Uzumaki. Ma intreba de ce nu vreau sa accept acea slujba iar eu ii spun ca ar trebui sa amane intrebarea pe un timp nelimitat (adica pana cand deschid eu din nou subiectul).
Asa au trecut 3 ore vorbind cu Uchiha diverse chestii. La prima vedere pare un tip nesuferit si pervers dar el in realitate e de gasca. Am ajuns intr-o poienita. Ce cautam aici? I-am pus aceeasi intrebare lui Sasuke iar el imi arata ceasul. Era trecut de 2 iar noi nu mancaseram nimic. Amandoi am coborat din masina mergand la porbagaj. Am luat de acolo un cos de pitnic si o patura galbena cu flori rosii. Dupa ce ne indepartam de masina, in jur de 5 m, masina se zgaltai iar gemete se auzi din ea. Sasuke incepu sa tipe spunandu-le sa inceteze apoi lua o patura de nu stiu unde acoperind toate geamurile nu inainte sa puna muzica la maxim.
MeLyNa12
MeLyNa12
Moderator
Moderator

feminin Leu Mesaje : 55

Reputatie : 100

Data nasterii : 15/08/1997

Varsta : 26

Localizare : Lumea de dincolo

Hobbie : nu se ştie :))

Stare de spirit : happy'lică


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Fantoma Sam Aug 11, 2012 2:34 am

Foarte super capitolul asta :x
Felicitarile mele pentru ca intr-adevar mi-a placut :)
Te rog sa ma anunti cand pui next.
Fantoma
Fantoma
Membru
Membru

feminin Berbec Mesaje : 58

Reputatie : 1

Data nasterii : 07/04/1997

Varsta : 27

Localizare : Departe de toti

Hobbie : Scrisul povestilor

Stare de spirit : E complicat


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Vizitato Sam Aug 11, 2012 10:03 am

Iti dai seama ca atunci cand am auzit Durex m-am facu tandari
mi-a placut foarte mult ,
Uciha asta merita rupt in bucatele peste
oricum sper sa ma anunti de next ,
crisu te pupaceste

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de MeLyNa12 Dum Dec 23, 2012 12:22 am

Am adus un capitol pervers iubire. Sper sa va placa.

ATENTIE! Unele scene sunt +16, citit pe probia barba. Daca e prea pervers rog un mod/adm sa intervina Guardians and demons (+16) 3510745857.

Acestea fiind spuse va las cu acest capitol "mult" asteptat :))

Mely va ureaza: LECTURA PLACUTA!


Capitolul IV


-Bai Uzumaki! Perversu lu masa care l-o facut! Ce mama ta faci ma? Macar de asteptai pan' la hotel da asa, in masina? Ai de grija sa nu patati bancheta.

Dupa ce am terminat de spus se auzi un gemat de placere, mai tare decat celelalte, iar masina se zgaltaia din ce in ce mai tare. "Nana- Broken rose" acoperea cat de cat acele gemete. Eram nervoasa pe Naruto. Il stiam un pervers dar nici sa o faca intr-o poienita. M-am ridicat in picioare dar o mana ma prinse si ma trase inapoi, asa ajung peste Sasuke. Incepu sa tipe ca un disperat "Pitbull" si m-am prins imediat dupa ce i-am simtit jucarioara. Facu o miscare rapida eu ajugand sub el.

Mii de fluturasi imi strabateau stomacul. Doamne Sakura! Asta a sunat de parca te-ai indragostit. Da... Asa am ajuns eu, sa zbiere vocea interioara la mine si tot asa am descoperit partea pe care a corupto domnul Uchiha. Imi venea sa tip si sa plang. Ma durea stomacul iar ochii se inecau intr-o mare fara de starsit. Am inceput sa clipesc repede dar o lacrima scapase iar cu o agilitate uimitoare, Uchiha, imi sterse lacrima. Se apropia din ce in ce mai mult de mine dar se opri inainte sa se uneasca buzele noastre intr-un sarut. Ma intreba ce am patit iar eu am zbierat tare si clar, dar in acelasi timp si sec ca el.

Dupa ce a trecut un minut in treg se prinse de ce iar eu am inceput sa ii spun ca nu sunt ca toate fetele care i-au trecut prin pat si el dadu din cap in semn afirmativ. Nervi mei se intinsera la maxim si ma abtineam sa nu ii dau o palma, dar in loc de asta capul imi bubuia destul de rau. Mi-am pus mainile la tample iar brunetul si le puste peste ale mele iar durerea incepea sa devina din ce in ce mai mica. Isi lua mainile si ma intreba daca sunt bine iar eu am raspuns un da sec. Oare ce a facut? Cred ca asta e una din puterile lui nu? Andrew, nefiind aici de fata, era un caine... Nu va ganditi la varcolac... Era caine. Cand era foarte bucuros ii aparea urechi si coada iar puterile lui erau foarte ciudate, de nedescris. Sasuke se ridica de pe mine si se aseza pe iarba. Emana o aura ciudata, nici de varcolac, vampir, vrajitoare sau mai stiu eu ce, o aura chiar foarte ciudata.


-Ai simtit nu, aceasta aura a mea? Nu e momentul sa iti spun ce e aceasta aura, iti voi strica ziua de nastere si stiu ca sarbatoritei nu i-ar placea acest lucru.spuse ironic in timp ce ii aparu un zambet pervers pe fata. Sunt diferit de mutulica. Am strigat ca il cheama Andrew iar el nici ca ma asculta. Crezi ca imi pasa de ex-iubitul tau? Eu sunt genul care profita de fete si cu toate acestea inca sunt virgin, nu imi place sa o fac cu o oare care fata, doar cu fata pe care o iubesc cu adevarat nu cu una de care sunt atras doar fizic. Oi fi eu pervers dar pana la un punct. Cu toate fetele cu care am fost le-am dus pana in pat apoi am inceput sa jucam carti si sa ne ocupam timpul cu spusul bancurilor.spuse el dupa care am inceput sa rad in hohote si nu spuse un cuvant pana nu m-am oprit. Stiu, e hazliu, marele UCHIHA sa nu fi avut nici o fata-n pat...

Brunetul fuse intrerupt de Naruto care iesi din masina doar cu boxerii pe el si deveni fericit la vazul sandwich-urilor. Sari repede pe patura sa le ia dar Sasuke ii dadu un pumn iar intr-un moment de neatentie cazu peste Naruto si mai aveau doar 2 cm si se pupau. Am inceput sa rad dar un alt ras cristalin il acoperea pe al meu. Cand m-am uitat era Hinata intr-un sutien alb si chiloti roz. Fata timida a disparut, deci... hmmm... fratiorul meu drag a corupto pe acea fata timida. Ai un punct de la mine, blondule. Am inceput sa rad cu lacrimi si in acel moment am atins apogeul fericitii, nu mai fost nici o data asa fericita. Cei doi se ridicara iar brunetul ii da o palma de toata frumusetea trantindul din nou la pamant. Naruto il injura de mama iar Sasuke incepu sa il injure mai tare spunandu-i ca Durexul nu e potrivit pentru "jucarioara" lui. Naruto incepu sa tipe ca spre deosebire de a lui, care pare mica (dupa parerea lui), jucarioara are in jur de 25 de cm. Sasuke nelasansdu-se mai prejos ii spuse ca a lui are 30 de cm si ca poate lasa ori ce fata insarcinata mintindu-l ca pana acum a folosit doar prezervative.

Si asa au continuat certurile celor doi pana la 5 cand se prinsera si ei ca in 2 saptamani incepe scoala si noi trebuie sa ne intoarcem pana atunci. Am mai mers inca 2 ore si am ajuns la un hotel, dar nu eram la plaja. Sasuke inchiriase un apartament pentru 4 persoane si am aflat ca acel apartament are 2 camere cu paturi duble iar in mijloc o sufragerie.

In timp ce urcam cu liftul Natuto s-a anuntat ca doarme cu bruneta lui iar acest fapt ma enervase. Devenisem alba la fata si am inceput sa zbier ca eu nu vreau sa dorm cu Uchiha iar el cu un zambet tamp imi spuse ca nu pot sa protestez deoarece trebuie sa ii lasam pe indragostiti sa isi faca treaba.

Si asa vacanta mea inceputa asa buna se termina asa prost. Am strans din pumni iar o mare nemarginita imi inunda ochii dar am inceput sa clipesc repede pentru a nu o lasa sa se scurga. O noapte cu domnul fitos insemna moartea. Un sentiment neplacut ma lua pe sus si ma duse printr-un hol intunecat intr-o camera rosie ce semana cu iadul. Un sentiment de maleficism ma trecu si o idee trasnita ma pali. Daca vrei razboi, razboi sa fie!

Am intrat intr-una din camere varuita visiniu cu o mobila foarte moderna. M-am aruncat pe pat si am inceput sa ma uit la tavan. Cand am auzit usa inchizandu-se am sarit ca arsa si am dat peste o persche de ochi lila. Hinata, cu o privire blanda, se uita la mine si se aseza langa. Imi cuprinsese barbia cu 2 degete si ma forta sa ma uit la fata ei perfecta. Ochii ei acum erau plinide ura. Imi trase fata, sa fiu la 2 cm de buzele ei si sopti:


-Tu fata proasta, sa nu te atinzi de ex-iubitul meu ca o incurci, nu vreau sa vad o parasuta ca tine in preajma lui. "Geloasa fata mai e si bruneta asta!" Merita o iubita mult mai buna ca tine! Esti doar o alta ta**a, o fata oare-care. Nu stiu ce ofera familia ta, am auzit ca ofera ceva dar nu stiu ce fiind foarte cunoscuta printre oamenii nobili, dar acele servicii nu pot fi oferite de catre o slabanoaga ca tine.

Bun! Deci Hinata cea timida la scoala e o alta persoana in realitate. Ma speriau ochii ei, tonul ei, atitudinea ei. Imi lasa barbia si ma impinse pe spate punandu-se peste mine. Fusta ei mini se ridicase lasand la iveala o pereche de chiloti tanga. Asta e prea de tot! Incepusem sa tremur iar un sentiment de teama ma infasura. Se apropie de mine iar usa camerei se tranti de perete. O voce cunoscuta o intreba pe Hinata ce face iar ea spuse ironic ca face bine. Se daduse de pe mine si la vedera eroului m-am linistit, asta fiind foarte coudat. Acei ochi abisali se uitau cand la mine cand la bruneta si o intrebase ironic daca vroia sa ma violeze iar Hyuga spuse un nu foarte sec.

Ochii lui se oprise la mine si la bluza roz, care era aruncata pe jos, muscandu-si buza inferioara. Eu ne mai putand rezista, datorita fricii, am inceput sa strig "Uchihaaaa" ,ignorand excitarea lui la vederea sanilor mei, destul de mici, si m-am aruncat in bratele acestuia. Eram foarte speriata, dar cumva el ma linistea. Isi dadu hanoracul jos, lasand sa-i iasa la iveala abdomenul bine lucrat, si ma acoperi cu el. Am inceput sa il miros si am simtit aceeasi aura ca mai devreme.

Sasuke o intreba pe bruneta ce vroia sa imi faca iar ea scuipa un "nimic" si se ridica de pe pat. Isi trase fustita galbena si isi scoase chiloteii tanga. Se uita in ochii mei iar Sasuke ii spuse ca nu putea sa ma violeze deoarece nu are ustensile iar ea ranji apoi dadu intr-un ras malefic. Eram speriata si am inceput sa tremur, dar Uchiha ma trase mai aproape de el si i-am simtit caldura. Lacrimi imi curgeau si brunetul le stergea pe fiecare-n parte. Imi spuse ca Naruto nu trebuie sa afle si l-am intrebat unde este si asa am aflat ca blondul e la receptie, plateste.

Hinata iesi din camera lasandu-ma singura cu brunetul asta nebun si totusi mai bun decat bruneta. Se aseza pe pat si imi ridica bluza cea roz arucand-o pe un scaun apoi se ridica din nou in picioare si veni spre mine cu pasi foarte inceti. Imi puse o mana pe fund iar cealalta pe bata fustitei si imi solti dulce "Sa continuam de unde am ramas" si imi da fustita galbena jos ramanand doar in lenjeria intima.

Am inceput sa zambesc pervers si i-am dat bluza alba jos lasandu-i la iveala abdomenul bine lucrat. Am sarit in bratele lui si am inceput sa ne sarutam ca niste nebuni. Incepu sa imi satute buzele dar pe mine nu ma impresiona, nu il iubeam si nu puteam trai acel sentiment. Ma musca de buza de jos si limba lui a patruns la mine in gura si a pornit un razboi pentru teritorii.

Am inceput sa picam pe spate pana cand am dat de cuvertura moale a patului. Isi bagase mana pe sub tricoul meu si dintr-o miscare il dadu jos arucandu-l nu stiu unde in timp ce ii dadeam pantalonii jos.
Am ramas amandoi in lenjeria intima. Va intrebati unde imi sunt sentimentele? Nu am, nu simt nici un sentiment placut pentru acest baiat, dar de distractie, merge, nu?

La un moment dat i-am spus ca imi trebuie la baie. Am iesit din camera inca in lenjeria intima si am mers prin living pana la locul cu pricina. Mi-am facut siesta de seara si am iesit repejor. La iesire ma astepta Hinata goala si instinctiv mi-am pus mana la ochi. Incepuse sa rada malefic si ma tranti de perete iar sanii ei mari se loveau de ai mei. Incepu sa ma sarute... Time-out! Ce?! Hinata ma saruta? Am incercat sa ma zbat dar nu am reusit. Imi puse mana pe un san facandu-ma sa gem, nici eu nu stiu de ce, apoi isi cobora mana jos pana ce ajunse pe posterior. Se opri din sarutat apoi cu cealalta mana incepu sa ma traga de par.


-Auzi copila nebuna, ti-am spus sa nu te mai apropii de Sasuke nu? Se pare ca nu ai ascultat. Aceasta pisicuta vagagaboanta trebuie sa dispara. Daca mai stai mult pe aici va iesi cu rau. Pot sa te fac sa suferi in multe feluri, nu iti poti imagina! O ex-iubita a fostului meu iubit am facut-o sa renunte la el prin faptul ca i-am ucis familia, acum cred ca e moarta si ea.

Clar! E nebuna! Am inceput sa tremur iar fiori reci imi strabateau spatele. Bujorii mei disparusera iar buzele mele s-au facut de coaja oului. Ochii au fost iarasi inundati de aceeasi mare infinita. Picioarele mi se inmuiasers iar mainile nu mai vroiau sa se miste, eram panicata. Am inceput sa ma uit la tavan dar era monoton, ca si acasa. Culoarea lui alba, care exprima puritate, nu ma lasa sa ma calmez... Apasa pe clanta de la baie si am intrat. Incepu sa ma sarute ca nebuna in timp ce eram amandoua nud. Incearca sa ma violeze?

Mi se facu frica, eram in soc. Fata cuminte de la scoala e defapt o nebuna, care decide iubitii fostilor ei prieteni, si pe langa asta e si bi? Nu vroiam sa ma sarute dar nu ma puteam impotrivi, era prea tare pentru mine. Impinse usa cu piciorul si ma tranti de perete apoi am cazut amandoua jos. Eram cu spatele lipit de gresia cyan, iar fiori reci imi strabateau spatele. Unde imi este lenjeria intima? Aloo! Sakura! Pamantul catre tine! Nu trebuie sa iti faci griji de lenjerie, pe aia o gasesti, dar mai degraba ar trebui sa scapi din ghiarele ei. Am vrut sa tip dar atunci se tranti usa de la baie iar pe ea se ivi...
MeLyNa12
MeLyNa12
Moderator
Moderator

feminin Leu Mesaje : 55

Reputatie : 100

Data nasterii : 15/08/1997

Varsta : 26

Localizare : Lumea de dincolo

Hobbie : nu se ştie :))

Stare de spirit : happy'lică


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Apollo Joi Mar 14, 2013 2:56 am

=)) A fost culmea :))
In primul rand, nu e nevoie sa rogi pe nimenisa intervian fiindca e unul dintre putinele Site-uri care permite asa ceva.
Omg is la scoala iar eu citesc, perversitati. Ma mir ca nu am rosit si ca nu se uita colegii la mine.
Mel imi place la..nebunie!
Ce versiube a vinatei, bi...:))) e culmea..
Naruto perversul, pana la urma va fi cu ea sau Hinata va fi doar una de alea de pe centura?
Posibil, nu fac pe clarvazatoarea. Abia astept next asa ca, treci la scris sau ce o s afaci tu sarut .
Bye bye jonglare .
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Guardians and demons (+16) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Vin Apr 05, 2013 9:50 am

Cum am putu t sa nu dua de acest fic mai repede, trebuie sa am pedepsesc nu gluma. Sa-mi fie rusine . Dar e atit de minunat si pervers si asta imi place, daca nu cer prea mult vreua sa am anunti la next.
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Guardians and demons (+16) Empty Re: Guardians and demons (+16)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum