Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
Wilted Roses(+18) 524031_588519827839591_2095333612_n_large

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
Wilted Roses(+18) 524031_588519827839591_2095333612_n_large
Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wilted Roses(+18)

3 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Va place Wilted Roses?

Da, imi place desi ar trebui sa mai lucrezi la el.
 
Neha, e oribil. Unde ai invatat sa scrii?
 
Da, imi place mult!
 
 
 
Vezi rezultatele

Wilted Roses(+18) Empty Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Apollo Vin Apr 05, 2013 9:07 am

Wilted Roses
The s3x is only a game!

Wilted Roses(+18) Copertawiltedroses
By Senna Namoc





Chapter I

Anterioare…

Dragostea….nu este cel mai puternic sentiment. Ci ura este, ceea ce iti mancanca sufletul pe dinauntru si iti trimite o putere inimaginabila si necontrolabila. Ura, are mai multe definiti, dar datorita ulterioarelor evenimente prin care am trecut prin viata…am invatat sa nu ma mai incred in ele. In fond, de ce ai nevoie sa simti?
Ultimele zile ale vietii, mi le-am petrecut asemenea unui vampir. Lumina, nu o suportam si parca simteam cum imi arde pielea. Mancarea era una dintre necesitatile importante de care nu mai simteam nevoiea lor. Cu fiecare zi, eram mai slabita si pana la urma, in asfintitul unei serii de vineri. Stand singura pe un camp de lalele. Ochii mi se inchideau iar intunericul imi acapara sufletul din nou, trecuta printr-o viata mizerabila nu aveam decat un regret…ca nu am putut creea mai multa suferinta.
(Londra, 1897/17/7)


-Unde-i mami?
Dar nu raspunse nimeni.
-Mergem sa o vedem pe mami?
Din nou nici un raspuns. Barbatul ce ii tinea manuta firava, nici nu isi clinti privirea. Fetita de 4 ani, incerca sa tina pasul cu barbatul necunoscut care o luase de la cresa. Desi era intuneric, privirea de pisica a fetitei putea deslusi orice detaluiu. Barbatul era masiv, cu parul lung de culoarea pacurei, strans la spate.
El se oprise undeva, in dreptul undei usi masive. Fetita privi spre usa si nu putuse sa nu observe urmele de cutit si ale treceri gloantelor. Fiorii ii trecura prin corpul micut, zicand:
-Nu imi place aici, mami nu este acolo.
Nici nu batuse la usa iar usa se deschise, un aer imbacsit iesind pe holul intunecos. Atunci simti ca picioarele o cedeaza si incep sa amorteasca, cazu in sezut si cu o privire confuza se uita in sus:
-Mami?
Nu o sa o mai vezi pe mami.. (S-E Angliei, 2001)

Mergeam rapid si cu nervi, dar nu erau din cauza celui spre care ma indreptam. Serviuciul meu, daca il pot numi asa, iara imi da batai de cap… ajunsa in dreptul usii lui, nu ma mai obosesc sa bat la usa fiindca nu are rost. Deschid usa cu forta(a se citi trantit) pana daduse in perete. Ceva imi spune ca o sa vad alta usa cat de curand aici. Il gasesc pe el, incercand sa serveasca micul dejun, uitanduse urat la mine cu mai multa curiozitate decat orice altceva. Privirea ii se oprise la bust , care era foarte bine evidentiat prin rochia sexy rosiatica, foarte decoltata..sa nu mai spun de scurta. Imi linsem buzele, uitandu-ma senzual la el. Ma apropiasem cu mersul meu obisnuit, al unei feline, nelasand-ul sa isi intoarca privirea de la mine. Ce barbat, bere la dejun. Pun un genunchi pe masa, el schimbandusi pozitia de privire de la bus la mica portiunea de sub fusta mea.
-Da, rosii, exact cum iti place.
Se ridica brusc in picioare si ma apuca de talie, intr-o miscare priceputa dupa foarte multe exerciti si obervandu-se experienta din plin, ma lua in brate. Pozitionarea maini sale, era sub poponetul meu. Gentelman! Nu ai ce cere.
Mainile mele erau dupa gatul sau, in timp ce buzele noastre se unira acum ceva timp, luptandu-se pentru suprematie. Asa imi placea, relatie fara obligati! Mana sa deja era sub rochie, jucandu-se cu bikini mei rosiatici. Iar cealalta se juca cu sutientul meu. Ma duse pana in dormitor, unde nu se gandise ca o sa aiba vizitatori. Patul era deja dezordonat, dar dupa ce incepem noi treaba? Imi incolacisem picioarele in jurulul lui iar unghiile mele si-au inceput jocul. Lasandu-I urme adanci rosiatice. Ma saruta cu pasiune pe gat, coborand tot mai jos, se ridica pentru o clipa, dandu-si halatul negru jos. Ramanand doar in boxeri Ateni negri. Nici eu nu imi uitasem treaba, dandu-mi rochia jos insa ramanand cu pantofi rosiatici cu toc cui si platforma. Oferindu-mi un aer tot mai sexy. Ma admira cateva secunde, inainte sa ajunga sa se infrupte din fructu care pentru noi, nu mai era de mult interzis Ccontinua ceea ce incepuse, muscandu-ma salbatic de data asta. Ah, durerea, ce joc nostim. Imi scoase sutienul, incepand sa imi muste sani in parte. Jucanduse cu sfarcurile intarire. Fiori placeri ma strabateau si nu mai aveam rabdare. Ma intoarsem, in asa fel in care sa preiau eu conducere. Il muscasem de abdomen, el gemnad de durere. Mainile mele incepeau sa prea controlul. Ascuzanduse undeva sub materialul negru al boxerilor. Intr-o intoarcere, el ma domina din nou. Iar jocul ajungea la momentul culminant. Sper sa nu vina Deznodamantu prea repede. Incepuse sa ma domine atat pe exterior cat si pe interior, si ce mai dominatie. Gemetele placeri si ale dureri au luat aceiasi unda, formand o melodie pentru urechile lui. La fel de bun ca intotdeauna, imi spusem muscandu-mi buza tare. Penetrarile devenise ma puternice, mai rapide si mult, mult mai placute. Nu puteam sa suport, atata placere. Eram in extaz, simtisem cum isi daduse drumul in mine. Termina, si cand crezu ca are timp de ragaz, eu ma mititisem langa el, incepand sa il musc din apropierea zonei intime. Luandu-l chiar in primire pe micutul sau prieten. Incepuse sa gemene, ducandu-mi la bun sfarsit treaba. Il sarutasem scurt pe buze, simtind cum relaxarea pune stapanire pe mine.
-Te-ai intrecut pe tine insasi, spuse el.
-Si nu ai vazuut inca nimic, ii raspunsem eu la aprecieri facandu-i jucaus din ochi.

______________________________________________________________________________________________________________________________________
Mi-ar placea sa fim multi ca asta vara si ca Aly sa fie prima care imi comenteaza, dar nu va fi asa zi proasta .


Ultima editare efectuata de catre Apollo in Dum Iun 09, 2013 2:11 am, editata de 1 ori
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Wilted Roses(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Vin Apr 05, 2013 9:44 am

Primul capitol entuziast entuziast si
deja mi-ai sirnit curiozitate fericit fericit fericit fericit , vreau next,
esti atit de speciala jonglare , astept un nou capitol lung de tot. wiii
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Apollo Lun Apr 08, 2013 9:39 am

Wilted Roses
Chapter II


Ajunsem si la casa mea, care nu o puteai numi cine stie ce casa. O mica garsoniera, dar mobilata cu gust. Intrasem pe hol, si am cotit direct la stanga, intrand in baie. Baia mea, e sanctuarul meu. Gresia si faianta albe, straluceau de curatenie ca si cum ar fi noi. Cei drept, aici nu gasesti un firicel mic de praf. Cada este de forma unui jacuzi, destul de mare pentru camera aceasta. Insa pana si baia e mai mare decat bucataria, am facut cateva retusuri pentru a avea loc suficient. Am dat drumul la baie, si am turnat un spumant foarte puternic ca in cateva clipe sa ma trezesc intr-un tinut al clabucilor parfumati.
Imi lasasem usor rochia sa cada dealungul corpului meu suplu, dandu-mi usor sandalele jos. Dupa baia asta, oja de pe unghiile mele avea sa se descojeasca. Oftez la acest lucru, si ma indrept goala pusca catre bucatarie, sa descopar ce mai am bun pe acolo. Nici nu apucase sa puna man ape usa frigiderului ca difuzorul garsonierei suna.
-Da?
-Sunt eu, spuse o voce cunoscuta a unui barbat.
-Da? Nu te cunosc, numele si scopul vizitei, repdede.
-Angel, sunt angel si m-au trimis cei de sus.
-Ingeri? Zic eu cu o voce total impresionata, nu stiam ca ei ma cunosc.
-Nu te mai prostii si lasa-ma sa intru.
-Bine, doar tu ai zis.
Deschise, iar la usa lui aparu Angel care nu se gandise ca aceasta era goala pusca, Angel se inrosi instantaneu, mutandu-si rusinat privirea si ii arunca hanoracul ca sa se acopere.
-Imbraca-te femeie, de ce nu mi-ai spus de la inceput?
-Ai fi ascultat? Imi inclinasem capul intr-o parte, in semn de intrebare.
-Nu…spuse el inrosinduse mai tare.
Am luat honaracul, de culoare albastru ce imi trecea de fund, dar mie imi place sa ma joc asa. Si nu e prima oara si nici ultima cand i-am facut-o. Si zici ca oamenii se adapteaza la orice situatie. Defapt decat sa stea cu gura casca si impetrit, e mai bine cum a procedat acum. Pasi neinvitat in camera, arata obisnuit. Parul alb foarte ciufulit de cred ca nici greba nu trece prin el, hanoracul care e pe mine, e preferatul lui din cate am observat si are tricoul alb cu “I love New York” . Jeans negri, si adidasi. Se vede ca se trezise in graba, semnele somnului nu l-au parasit. Il intreb sa treaca la subiect pana nu ma gandesc sa fac eu o baie si sa il ignore complet, fiindca stie prea bine ca pot face acest lucru.
-Ai o noua sarcina pentru tine, fiindca ultimul tau telefon e undeva prin amazon, dezmembrat, trebuie sa ai si telefon uman. Zise ultimele cuvinte cu o iritare ce ma facuse mandra, ce sa spun, imi place sa enervez oameni. Dau afirmativ din cap, mecanin mai bine zis, voind sa il dau afara insa nu stiam detaliile misiuni pe care se oferi el sa mi le precizeze imediat.
-Nici eu nu stiu detaliile, spuse el confuz scarpinandu-se la par, un tic pe care l-am intalnit la multi oameni. Iar la oameni ca in cazul sau, imi pare un tic adorabil. Dar nu in momentul de fata, imi mai explica faptul ca trebuie sa fie ceva important. Doar sa ma intalnesc cu o oarecare Ino in fata turnului Big Ben. Si anume ce fac? Ma duc in fata la Big Ben sis trig : “Inoo!! Inooo!! Hai aici, cutu-cutu”? Se pare ca nu am de ales, Angel dadu-se sa plece, reamintindu-i de hanorac.
-Nu iti fa griji, pastreaza-l pana data viitoare.
Zambi, ma saluta din semn si pleca. Va fi o data viitoare?
Deschisem usa de la baie, apa continuand sa curga cand am dat nas in nas cu un morman de bule . Mirosul de cirese era pretutindeni in baie, iar caldura degajata de apa era chiar insuportabila. Am fugit sa deschid micul geam pentru aerisire si am inchis apa. Fiind obisnuita cu astfel de temperature, sa fac o baie la apa de gradul asta, era chiar o nimica toata pentru mine. Ma relaxasem in jur de o ora in baie, pana pielea de la degete incepuse sa arate ca mana unei babe de 89 de ani.
Nu durase mult dupa ce iesisem, ma aranjasem sa merg la turnul Big Ben. De data asta imbracata mai lejer cu o pereche de jeans albastri deschis, rupti si mulati. Un tricou, “I love London” parul mi l-am lasat liber pe spate si cu ochelarii de soare maro. Aratam bine, precum o turista. M-am incaltat in o pereche de tenisi si am luat un taxi pana acolo.
-La turnul Big Ben, va rog.
Ca de obicei, in amiaza zilei. Caldura si oameni, erau egali cu ce urasc cel mai mult, aglomeratia. Partea buna e ca te ascunzi bine in multime si te pierzi in ea, partea rea…cand vrei sa fi gasita, te pierzi iara.
Am simtit cum cineva se apropie in spatele meu, si ca sa nu par acum gen kung-fu karatista, m-am prefacut ca imi cade geanta. In spatele meu era o domnisoara inalta. Bine facuta, cu parul blond deschid ce dadea usor spre alb, foarte lung prins intr-o coada de cal. Ma privea.
-escuse-me mouqmouzele, spuse ea, incepand sa caute printr-un dictionar francez-englez, puteti sa spuneti, rogu-va, unde este muzeul doamnei…prefacandu-se ca scapa dictionarul, imi arunca o privire sireata.
-Desigur, o iei pe strada asta pana vezi indicatoarele, Ino.
-Bien Sure, mersi. In semn de multumire, acceptati o Ice Caffe??
Totul cu un accent foarte convingator francez, tot respectul pentru dansa.
-Oui, deci unde mergem?
-Pe aici.
Drumul nu semana deloc ca acel unei cafenele, desigur era prea mare sansele ca cineva sa asculte doua domnisoare cu corpurile noastre, ceea ce disuta. O luasem pe o alee ce imi era vag cunoscuta, intrand pe o usca metalica grea ce dadea intr-un hol pustiu si urat. O urmam cu o oarecare suspiciune pana deschise o usa mare, care pe dinafara arata ca cineva se batuse acolo acum multi ani grei. Spre norocul meu, inauntru era un club ce nu seamana catusi de putin cu holul. Fetele catovra personae cunoscute, imi aparusera in cale. Iar chiar in dreapta mea, imi iesise in intampinare un om masiv, cu parul negru prin care s-au mai strcurat fire albe, prins in coada. Ochii negrii si cicatrecea de pe nas, imi aminteau vag de cineva. Ceea ce era ciudat, eu nu uit niciodata un nume sau un chip.
-Bine ai venit, Domnisoara Hotaru.
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Wilted Roses(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Lun Apr 08, 2013 11:12 am

Max, te-ai intrecut pe tine de data aceasta,
Dar trebuie sa recunosc ca sunt in ceata, vreau cit mai
multe capitole. Deci astept un capitol nou si mai frumos ca acesta.
Deci spor la scris. sarut sarut
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Apollo Lun Apr 08, 2013 11:58 am

Wilted Roses
Chapter III

-Bine ai venit, Domnisoara Hotaru.
-Bine ai revenit, il corecta o voce din spate barbatului. Lentilele ochelarilor barbatului, stralucira in mod straniu uitanduse in spate. Am putut sa remarc cine vorbise, acel cineva era o persoana care ii seamana leit. Desigur, daca scazi cativa ani, 30 aproximativ. Aruncasem o privire inprejur, camera imi era cu adevarat cunoscuta. Am fost aici acum 2 ani, de revelion dar in camera erau mai multi oameni. Acum imi dau seama ca e mai mica decat parea atunci. Fiind faptul ca sunt mult mai putine persoane. Era un fel de bar, tejgheaua din lemn rosiatic, stralucea de curatenie. Insa o laveta alba continua sa fie plimbata de-alungul ei de cineva. Acea persoana era o ea, parul albastru era lunga si frumos, legat intr-o coada de cal. Purta un maieu negru cu jeans gri strambti. Ochii erau de aceiasi culoare, conturati de creion negru. In par avea o floare origami, dupa cum mi-am dat seama aceasta e vestita Konan. De asemenea si barmanu-ul de aici. Pe tejghea se mai afla cineva, micuta de statura si cu o fata copilaroasa, cu parul negru si ochii verzi. Corp micut si suplu, era Mira. Mira era de o data cu mine, desi semana foarte bine cu o copila de vreo 15 ani. Ino se dusese in spate si se aseza la una din masutele nu prea mari dar nici mici. De aceiasi culoare si lemn, unde se afla cineva care nu era un interes pentru mine. Acesta era un el, judecand dupa trasaturile fetei nu are mai mult de 25 de ani. Par negru, ochii negrii. Corpul masiv, prezenta prin bluza neagra urme corpului. Insemnand ca are un corp delicious ascuns, acolo. O partita buna, hopa da ce avem noi aicea. Bunaciunea are prietena? Pacat, e pierderea lui. Si mai erau inca trei persoane, o femeie roscata de aceiasi varsta cu barbatul care mi-a iesit in intampinare. Dupa mine, ea este Kara, langa ea se mai aflau un baiat si o fata. Care parca de un ceas se cearta. Si atat. Barbatul venise langa mine si se prezenta.
-Domnisoara Hotaru, am uitat asa ma prezint. Sun Fugaku Uchiha, spuse intorcandu-se la bunaciunea din spate facandu-I semn sa se ridice sis a vina langa el.
-Ah! A si ajuns, nu avusem cum sa nu observ asa ….ceva, zise masurandu-ma. Avea o privire superba si senzuala, ce ma dezbraca doar din priviri. Priveste si admira, e gratuit!
Domnul Fugaku ii daduse un giont vazand cum ma priveste, isi dresa glasul si zise:
-Posibil pe majoritatea ii cunoasteti, domnisoara. Cum eu m-am prezentat o sa ii prezint pe rand si pe restul. Konan, zise aratand spre ea, este barmanul nostrum. Mira este fiica ei, Kara, Yahiko si Yoko.
Ino se apropiase de noi, uitanduse direct la bunaciune.
-Te rog sa ma urmezi, spuse Ino.
-Unde mergem?
-La cine te-a chemat aici.
Trebuia sa imi dau seama. De vreme ce mi-a spus Domnisoara Hotaru. Nu era nevoie ca cineva sa stie cu adevarat cine sunt eu.
Il sarutase scurt pe aceea bunaciune care presupunand ca el este iubitul, sotul, amantul ei. Nebagand in seama gestul. Imi facuse semn sa o urmez. Dar nu am iesit din bar asa cum ma asteptam. Ne-am indreptat direct spre bar, unde Konan mi-a aratat pe unde sa o iau. Iar in urmatoarea clipa, Ino nici nu mai era in camera. Am facut un pas, unde am cazut in neant. Credeam. Insa m-am trezind stand pe o canapea inainte sa mai realizez unde sunt. Defapt, glumesc. Pot sa fiu si inconstienta ca imi pot da seama unde sunt. Pe pereti galbeni, stralucitori, erau cateva portrete. Gresia era rosie, si un covor gri pufos era la picioarele mele. Stateam pe o canapea neagra, din piele. Apoi mi-am dat seama ca sunt intr-un hol la subsol. Ma ridicasem in picioarele si incepusem sa analizez orice, panje de paianjen nu erau. Da urme ale unor mici insecte se gaseau deasupra tavanului, camera era luminata de un singur bec cu neon. Alungit incat sa ajunga suficient si tot holul. Cum era doar o usa neagra, din metal si masiva, spre ea m-am indreptat. Am deschiso usor, dar cu destula forta si incredere. Ino nu era inauntru. Mai bine zis e cineva?
Un simplu birou din lemn negru, de nuc. Atat. Nici un portret, fereastra.. Logica nu! Scaun, sau vreun covor jerpelit pe acolo. Insa pe birou era ceva. Vechile scrisori sunt defa demodate, fiindca era un pager si un telefon Nokia lumia 900. Promovata? Pentru ce? Pagerul avea un apel, pe care l-am efectuat de pe telefon. Spre marea mea surprindere, pereti metalici nu blocau semnalul iar telefonul suna. Raspunse. Intrebasem fara retineri cine este si ce vrea.
-Domnisoara Hotaru Hikari, ma bucur sa te aud-se auzi o voce modificata.
-Da si eu, am inteles ca ai ceva pentru mine, ce anume?
-Dumneavoastra, si inca cineva, veti fi nevoiti sa decolati pana la Washington.
Departe, pe cine doreste sa ucid?
-Am inteles, cine este tinta?
-Nu iti fa griji, pagerul are un detector GPS pe care majoritatea persoanelor le poseda. Vei primi un mesaj cand te vei intalni de acel cineva. Nu uita sa il incarci, restul informatiilor vei primi pe telefon dupa ce te vei ateriza.
-Lasand asta, pretul?
-Directa ca de obicei, pretul incepe de la 100.000 lire.
Nu am putut sa imi retin un fluierat, motiv pentru care am departat telefon.
-Altceva?
-Nimic, mai trebuie sa stiu ceva?
-Nu.
Inchisem telefonul si ma rezemasem de birou, gandindu-ma cati bani vor fi. Nu sunt o persoana inocenta, pana la urma am fost antrenata inca de la 5 ani sa devin un asasin profesionist iar nu ar fi prima oara cand o sa ucid pe cineva, da mite uiltima oara.
Imi pusem pagerul la mana, asemeni unui ceas. Iar telefonul mi-l strecurasem in geanta. Iesisem cu o oarecare veselie din birou, dar cand am deschis usa am dat nas in nas cu cineva. Ma uitasem deasupra capului meu si ma asteptam sa fie Ino. Insa ea este de aceiasi inaltime cu mine, dar parfumul Giorgio Armani, ma trezise la realitate.
-Angel, ce bantui aici?
-O sa te insotesc pana la Washington, spuse acesta.
-Esti nebun?! Nu am nevoie de cineva care sa ma impedice.
-Daca te-as fi impedicat de atatea ori, eu a-si fi moart cred.
Ii aruncasem o privire urata, sperand sa il intimideze. Dar el nici nu clipi. Ii admir curajul, pardon, prostia.
-Faci cum vrei.
-Azi e decolarea, mai bine zis la ora 2.
Ma uitasem la pager, OMG, am doar o jumatate de ora sa ajung acasa. Daca as sta o saptamana acasa, ar fi o minune!
Ma rotisem dintr-o miscare, apoi imi dadusem seama ca nu stiam pe unde sa ies. Nu simteam nici o unda slaba de curent dat fiind faptul ca suntem la subsol. A-si vrea acum sa dispar. Mi-am luat adrenalina pentru o zi si ar trebui sa seversc masa, fa toate astea si bagaju si nu mai stiu eu ce. Ma intoarsem catre Angel care ma privea amuzat. Stia de faptu ca nu stiu pe unde sa ies. Facusem o fata de catelus, el intorcandu-si privirea. Ma apropiasem, dandu-mi seama ca nu putea evita o astfel de fata. Ofta, si a renuntat! Yupi, asa merita.
-Hai dupa mine, spuse el.
Il luasem de brat topaind ca fericita, desi nu eram de loc. Am luat un lift pana la un hol iar de acolo pe trepte care se miceau din ce in ce mai mult. Pe unde am iesit sub un birou, dar nu eram in acelasi bar. De aici eram intr-un alt hol. Dupa cum mi-am dat seama, mai aveam de urcat. Am fost pana la usa, care se pare ca era blocata. M-am intorsc catre Angel, care parul alb ciufulit, ii statea nemaipomenit de bine. Prea bine, era problema. Se uita la usa si imi zise ca eram blocati, pierduse cheia. Cap de lana patrat! Ma uitam la el, cum privea prin camera. Si dintr-o data imi paru teribil de sexy. Mii de ipostaze, imi apareau in minte. Eu pe birou, el de asupra, invers. Eu sub birou, el sub mine sub birou…oh..gosh..M-am intors spre usa, si i-am dat un sut in usa care, fara ezitari, se prabusi. Raspandind un zgomot puternic si o patura de praf. Ce sa fac, e cam greu sa ma opresc inainte sa incep sa il provoc.
Urcasem alte doua scari si iesisem pe o usa. Am dat in acelasi hol si m-am dus direct catre usa.
O noua slujba, platita foarte bine. Ce sa mai vreau de la viata.?
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Wilted Roses(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Mar Apr 09, 2013 3:35 am

Trebuie sa recunosc ca am comentat p[ina acum nimic despre ANGEL, dar imi place cum suna.
Si sau mai clarificat citeva lucruri.

Astept un nou capitol de la tine. Spor la scris tasteaza tasteaza sarut sarut
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» Mar Apr 09, 2013 10:23 am

Maxiiiiiiiiiiiiiii esti geniala,imi place ce ai scris pana acum si desi la inceput eram putin confuza am inceput sa ma lamuresc.
Angel?Noo Sasuke,trebuie sa fie SASUKE,tine mine,sa nu uiti.Nu de alta dar se potrivesc mai bine.Ah vezi cum faci sa plece cu tipul celalalt,bine facut,brunet,cu iubita[nu imi pasa ca are alta].
Glumesc,mi-a placut capitolul asta,pacat ca nu am ajuns mai devreme sa comentez,iar Ili a fost prima de data asta,dar nu conteaza i-o iau inainte la capitolul urmator.

Succes la next si nu uita sa il aduci repede si sa ma anunti:D
»ღ»Mary»ღ»
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

feminin Scorpion Mesaje : 101

Reputatie : 18

Data nasterii : 21/11/1997

Varsta : 26

Localizare : In my fuckin` world:D

Stare de spirit : Fuck of bitches ;)


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Apollo Mar Apr 09, 2013 11:20 am

Wilted Roses
Chapter IV

Intrarea in rol nu era niciodata ceva greu pentru mine. O avocata tanara, de 28 de ani, divortata de doua ori pe numele Hotaru Hikari. Eram eu, sau ar trebui sa fiu. Insa era un rol cat se paote de normal. Urmasem cursurile fara sa le fregventez prea des, la Oxford. Iar casatoriile, sunt si ele cat se poate de reale. Desi cei doi soti ai personajului meu ar fi trebuit sa sfarseasca m..hai sa uit! Oricum, eram deja de 10 minute in avion spre Washington D.C indreptandu-ne (eu si Angel) catre hotelul Wing’s. Ca tot am adus gandul de el, era mai sa nu il recunosc pe Angel. Deobicei hainele lui erau cam foarte large, ca si hanoracul care mi-l daduse azi-dimineata. Cred ca mai incapeau doua ca mine. Avusem surpriza sa renunte la acele haine, purta un costum negru. Sacoul acestuia fiindu-I descheiat, ivindu-se camasa rosie descheata la primi trei nasturi. Parul care deobicei era ciufulit de culoare alba, mai bine zis ca si cum ar fi decolorata. Era ingrijit si de culoare bruna. Tenul lui parea mai matur, imbatranit cu cativa ani iar in jurul ochilor erau ochelarii cu ramele negre.. Fara sa vreau ma uitasem la barbatia lui, unde, avusem o mica surpriza. Era destul,”destul” e putin zis. Era o umflatura considerabila. Bine evidentiata, care ma ducea la ganduri…necuviincioase. Si daca ma gandesc mai bine nu o sa ma mai joc pe timpul misiuni, dar simt cum fiori excitatiei ma bantuie, ii simt si ah, cat a-si vrea sa ii calmez!
Mi-am mutat privirea la verigheta de pe degetul meu, incepand sa ma joc cu ea. Angel era atent in treburi cu laptopul, facand o strategie ce parea de buisiness, dar chiar era. Intr-un fel sau altul.
Era putina lume, dar era liniste. Placut..o la la, ce baiat. Chiar vecin cu scaunul meu pe paralel, era cineva. Parul blond-verzui, nu era foarte lung. Ochii caprui, ma analizau pe mine, iar un zambet seducator isi facu aparitia. Ma priviea cu subinteles, asa cum il priveam si eu. Pur si simplu simteam nevoia! Nu puteam sa ma controlez, ii facusem din ochi, ridicandu-ma si ducandu-ma in spate, la baie. Nu dupa mult ma urma si el. “Buna”..”Ce faci..”, “Ma numesc…cutarescu..”. Astfel de cuvinte nu exista intr-o privire de a mea.Ma ridicasem de pe scaund, ducandu-ma in baie si nu dupa mult ma urmase si el. Ma prinse puternic de talie, eu ducandu-mi mainile dupa gatul sau. Ma pozitiona pe ghiveta, eu incolacindu-mi picioarele in jurul taliei lui. Ii simteam parful Casablanca, o aroma placuta. Isi unise buzele cu ale mele, sarutand cu pasiune. Muscandu-mi buza inferioara de cateva ori, ce imi placea la nebunie. Ii desfaceam camasa, nasture cu nasture, aruncand-o cat colo. Nici el nu statea degeaba, scotandu-mi din fusta camasa alba, descheandu-I nasturi rapid. Ramanand in sutienul alb cu dantela. Fusta pana la genunchi, imi disparu imediat cu tot cu ciorapi. Eu ma aplecasem, desfacandu-I cureaua de la pantaloni, dandu-I si pe acestia jos. Ma intinse pe gresia rece, desi curata. Zambeam, iar fiorii excitarii se intensificau cu fiecare secunda. Bikini mei albi, disparura imediat, la fel si boxerii lui albastrii inchisi. Omg! Sfanta zeita a placerii…ma binecuvantezi de fiecare data! In parte!! Incepu sa ma penetreze rapid, dureros, eu muscandu-mi buza inferioara in ultimul hal ca sa nu gem de atata placere. Imi strangea sanii care erau complet dezgoliti, cu multa putere. Iar eu imi infipsem unghiiile adanci in el. Simtind sange pe langa acestea. Coborasem o mana pe fundul lui, care era frumos, mare si rotund. Am o gandire bolnava, ce sa ii fac.. Usa de la baie se deschise, pe aceasta intrand un om in varsta care rosise la vederea noastra.
-Ohm…scuzati-ma nu stiam ca e cineva…
-Va rog sa va grabiti, spuse partenerul meu pe un ton grav, avand o voce mult mai masculine si impunatoare decat imi imaginasem.
-Da da, imediat, stiti, am fost si eu tanar si va inteleg.
Dragut..sper sa nu inceapa sa ne indruge amintiri din tinerete si a faca infarct de dragul vemurilor de muuult apuse.
Disparu imediat, neasteptand ca un mosneag va ajunge sa intre peste o partida de a mea de sex. Vreodata! El continua, mai rapid, mai dureros, simtind 2 firicele de sange brazdandu-mi buza inferioara. Terminase si se aseza langa mine, iar orgasmul nu intarzie sa apara. Aveam mai multa nevoie de nebuneala, chiar daca el se pricepea nu avea aceiasi energie ca prietenul meu de azi dimineata. Imi muscase sanii violent, eu ducandu-mi mana mai jos, si mai jos. L-am muscat de abdomen, de doua ori lasand o urma frumoasa de dinti.
Asta numesc eu a face cunostinta cu cineva..oh..


Ultima editare efectuata de catre Max in Mar Apr 09, 2013 11:43 am, editata de 1 ori
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Wilted Roses(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» Mar Apr 09, 2013 11:37 am

Primaaaaa Wilted Roses(+18) 2708387124 Wilted Roses(+18) 2708387124
Genial Max,fiind una dintre persoanele care ti-a citit toate ficurile pot spune ca ai avut o evolutie minunata,felul in care descrii e genial,reusesti sa pui in evidenta si cele mai mici detalii.
Acum sa fiu putin rea[nu numai tu,e randul meu],pot spune ca ai avut cateva greseli dar sunt sigura ca un mic edit rezolva totul.
Saku e putin cam...hmmm..ma rog.Deabia astept sa apara si Sasuke,sunt foarte curioasa de ipostaza in care ii vei pune pe cei doi.


Deja m-am lungit prea mult,un capitol superb,mersi ca ai pus next acum fericit Succes in continuare si multa inspiratie:*
»ღ»Mary»ღ»
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

feminin Scorpion Mesaje : 101

Reputatie : 18

Data nasterii : 21/11/1997

Varsta : 26

Localizare : In my fuckin` world:D

Stare de spirit : Fuck of bitches ;)


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Mier Apr 10, 2013 11:02 am

Deci, nu pot sa cred am sosit ca intirziata si eu.
Mama , mama, mama ce perversa avem noi aici.
Esti geniala Maxi, si da asta nuemsc si eu a face cunostinta cu cineva Wilted Roses(+18) 3573983318 Wilted Roses(+18) 3573983318
Dar il vreau si pe Sasuke sa apara pe aici si cum zicea si Marry, sunt
curioasa in iposteza in care ii vei pune,
Deci, ce pot sa-ti urez altceva de cit imaginatie si spor la scris iubire
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Apollo Sam Apr 13, 2013 12:35 pm

Wilted Roses

Chapter V

Desigur ca paru imi era mai mult ca ciufulit, dar putina distractie este neaparat necesara. Stiu prea bine ce va urma imediat, seriozitate. M-am imbracat din nou, dupa ce o femeie a intrat in baie si iesind cu ochii bulbucati de uimire. Flyleaf-asa am aflat ca se numea el, a iesit primul. Dupa vreo cateva minute am iesit si eu, incercand sa nu atrag atentia prea mult catre mine. Spre norocul meu nu pierdusem verigheta mea care era falsa. Angel ma intreba unde fusesem, dar eu doar zambisem si dadusem usor din cap ca si cum nu a-si fi inteles limba pe care vorbea. Se pare ca intelese de la tine, era baiat mare, de ce sa ii explic?
Trasem o privire in jur, ceea ce nu era ceva iesit din comun. Eram 10 persoane, eu si Angel. Flyleaf care era insotit de o tanara domnisoara, ce era sigur sora lui mai mica dupa asemanare. In fata mea erau un cuplu de batrani, casatoriti-normal. Iar dupa urmele de pe verigheta, aveau ceva, ceva ani impreuna. In spatele meu erau doi barbate, dupa infatisare ambi erau avocati de profesie neputand sa nu ii recunosc. Eram de aceiasi varsta a-si spune. Desi aratam de 28 pentru adevarata mea varsta-magia cosmeticelor. Iar ultimi doi pasageri erau, spre uimirea mea era aceea Lady Gaga insotita de un catel. Chiar daca nu arat prea mult interes, era greu sa ma intreb ce au patit avioanele persoanale ale cantaretei. Defapt, avionul nostrum este unul particular. Numai ce cu bani au parte de o asemenea, sa zicem primire. Calatoream deja de 2 ore si jumatate. La 5:08 am ajuns in aeroport. Angel ma luase de mana, simtindu-I bine caldura si finetea maini. Ma indrepta catre o masina mare, BMW x6 albastru. Ne indreptam catre Hotel Monaco unde ma intrebam daca el stie intr-adevar pe unde sa mearga. Ceea ce se dovedi ca..nu stie. Scoasem telefonul, unde acesasem repede pe maps. L-am dirijat pana in fata hotelului unde personalul acestuia a venit sa ne ajute cu bagajul.
-O camera pe numele lui Steven Karl.
De la casiera ii imanase o cheie lui “Karl”, Angel defapt. Luasem liftul si ajunsem destul de repede, camera numarul 512. Voi tine minte.
Bagaj nenorocit!
Intrasem in camera unde aruncasem in dulap bagajul si am inceput sa inspectez camera. Era mare, chiar foarte mare. Era un fel de hol la intrare, unde era o canapea si dulapurile-mari.
Dupa o usa de lemn rosiatic, era dormitorul. Pat dublu, noptiere, pereti galbeni. Perdele albe, pe de o parte si cealalta fiind o alta perdea mai inchisa la culoare in dungi albe cu galben si negru. Patul cu lenjerie alba, tavanul frumos. Un fotoliu cu model floral si partea mai mica pentru picioare. Bulapuri de modele inchise unde gasisem cateva prosoape albe si 2 halate. Prima regula intr-un hotel-nu folositi prosoapele si halatele. Cine stie pe mana cui au fost. Ma intinsem pe pat, simtind mirosul de liliac al lenjeriei proaspat spalate. Camera imi placea, desi cred ca nu o sa am timp sa ma atasez de ea. Intr-o saptamana doresc sa imi termin treaba. Angel-Karl, pardon, statea pe un scaun de birou negru, lucrand la laptop pe care il puse pe masuta din living. Eu ma asezasem pe canapeaua neagra, facandu-ma cat mai confortabila cu putina. Luasem una dintre cele trei perne si o aruncasem in Karl. Care se ferise insinctiv. Inca nu se intunecase, fapt pentru care aveam timp sa luam cina. Nu voiam sa mananc la hotel-nu ca ar fi vreo problema, dar nu doresc sa ne facem vazuti sau cunoscuti pe aici. Karl se ridica si se uita la mine cu subinteles, nu voia nici mort sa iasa. Dar totusi, asta se poate aranja. Mort sau viu, tot mergem. In apropiere era un restaurant Indian, ceea ce era bine fiindca eram obisnuita sa mananc pana si pietre da mite cativa serpi. Glumesc, bucataria Indiana are un gust superb. Nu eram la fel imbracata fiindca era prea formal, ca si cum a-si fi venit din cine stie ce tara de la o intrunire de afaceri. Categoric nu, eram imbracata intr-o rochie rosie, decoltata ce imi evidentiul superb dotarile. Semana mai mult ca un popas, desi putin mai sofisticat. Ne asezasem la o masa pana atunci cand cineva venise sa ne preaia comanda. Comandasem amandoi un Tandoori Chicken, specialitate de pui Indian si un suc de fructe.
-Or sa vina toti colegi maine?
-Majoritatea, care au ajuns undeva cat de cat, da. Imi raspunse el asteptand comanda. Cu Angel eram mereu ca si frate si sora, era glumet, jucaus, pe nou aflasem ca are un corp bine facut. Si eu care credeam ca e vreo scobitoare. Insa acum arata ca un adevarat om de afaceri.
Era multa lume, ce era de asteptat. Insa nici o fata cunoscuta. In seara asta trebuie sa imi revizuiesc planul.
Primul pas, pe ziua de azi era sa mananc ceva pana nu o sa mor de foame. Al doilea pas este sa intru in baza de date a unui site privat sa vad lista cu invitati. Printre care si noi. Noi intrati in lumea afacerilor de pe aici.
Puiul a fost bun, desi cred ca nu voi mai incerca combinatia cu suc. Vreodata. Cand venise nota, ne-am ridicat amandoi so luam, incepand sa ne certam mut. Castigasem, dar se pare ca e mult mai normal ca sotul-Karl, sa plateasca. Misoginismul asta nenorocit.
Se intunecase, dar nu aveam timp sa admir privelistea. De in data ce am ajuns la hotel, nu am pierdut nici un minut pentru orice altceva. Defapt primul scop era sa ma schimb in ceva mult mai confortabil, alesesem o preche de colanti negri si un tricou alb cu un nor rosul pe el. Era emblema organizatiei la urma urmei. Parul blond mi-l prinsem intr-o coada neingrijita, bretonul ramanandu-mi pe fruntea mea lata. Imi pusesem o pereche de ochelari (nu am probeleme cu ochii) dupa care, scoasem ascunsa bine dupa multele haine. A trecut datorita materialului din care este confectionata, practice neobservata. Asta nu inseamna ca nu e un material al draculu’ de greu!
O deschisem, inauntru erau un laptop mic, cateva documente, pagerul meu si..iata uite. Frumuselele mele! “(DOua arme cand voi sti care is)” Erau neincarcate, dar sub ele era munitie destula. Oricum, nu a-si gasi prin partile astea asemenea jucarii nici daca a-si lua dealarii de arme pe rand. Sau munitie.
Erau nou noute, pracitc iesite din fabricatie. Amuzant ar fi sa gasesc si garantia. Scoasem laptopul iar in momentul acela primisem un mesaj pe pager, 6 initiele. Ma dusem pe canapea, unde trasesem masa m-ai aproape pentru a-mi pune datele. Prima victima, avea initialele A.R.. Era chair pe prima pagina, unde erau in jur de noua foi in dosar. Arlene Robbinson.
Avocata de profesie, casatorita cu un miliardar cu 30 de ani mai in varsta. Avea 4 copii, doi studenti, iar ceilalti doi fiind 2 fete gemene in varsta adolescentei. Lucra pentru agentia de avocatura Josh & Dan. Deci o avut destul noroc, mai rasfoisem cele trei pagini, fara sa ma uit la urmatoarele 2 tinte. In fond, de ce sa stric surpriza? Lista cu invitati la lablul de caritate de maine(intrunirea) nu era. Insa erau cateva motive pentru care agentia o doreste moarta. Destule, oricum Angel intra in camera imbracat, normal a-si zice dar avea un trenic mult, cu mult mai normal ca acelea pe care le poarta el si un tricou albastru inchis. Avea in brate un teanch de foi in care erau, dupa cum zise ele, tranzactiile de la firma si ale mosneagului R. Aveau bani de cheltuit oameni astia, Angel imi imanase o foaie cu numele firmei, numele de user dar nu a descoperit si parola. Se pare ca incercase toate ce ii venise in minte-imi zise. Deci la asta lucra in avion si injura mut. Avea sens. Ma simteam chiar prost fiindca el lucra iar eu…ma distram, sa zicem.
Aruncasem o privire rapida printer foi, si luasem un marker galben care il aduse tot el. Incepuse sa subliniez toate numele firmelor cu care colaborase. Pana si numele firmei, cautasem informatii de fiecare firma. Retinand tot ce era mai important, data cand a inceput sa intre pe piata, statisticele ei. Si ceva interesant se ivi. Trei firme, care aveau multa, foarte multa legatura cu firma asta..aveau acelasi statistici..de la luna la luna. Toate trei au intrat in vigoare in acelasi an, dar numele erau diferite.
Le insemnasem cu markarul, Angel uitandu-se cum fac fiecare pas. Ca si cum as fi un robot mecanizat. Am destula experienta. Morgan, Desiire, Mannelig. Nume te fete. Dar toate numele fiind diferite.
Ce era ciudat? Nici nu semanau intre ele, dar aveau aceiasi varsta. Nu puteau fi surori, iar triplete putin probabil. Ochii, puteau fi lentile, iar culoarea parului putea fi oricum dar numai naturala nu.
Asta e..au fost adoptate. Din toate cele trei doar una nu este casatorita. Morgan.
Tatal lor adoptive este Josh Haggard. Pe alte cuvinte si fondatorul agentiei asteia.
Angel nu ma intrerupse, chiar lua notite. Scrisesem numele de cont si parola, in functie de data adoptari. Morgan, Manneling si Desiire. Se logase!
-Ai reusit, spuse mut de uimire Angel.
-Vezi sa nu, spuse strambandu-ma la el.
Pe lista de invitati, 50 de invitati dar care vor veni cu tot cu partenerii lor. Eram trecuta eu si Karl, iar Arlene Robbinson, perechea ei de viata si baiatul ei al carui nume era prescurtat. F. Robbinson. Erau printre primi 5. Acel cine chiar o doreste pe ea acolo.
Inainte de toate, uitandu-ma cusubinteles la Angel, trebuia sa scoatem imformatia despre agentul nostrum disparut. Dupa, Arlene Robbinson o sa fie KO.
Angel inghiti in sec, stiind la ce ma gandesc eu.
-In nici un caz..
-Stii cum arata doamna Robbinso? Il intrebasem, aratandu-I poza de la dosarul pe care mi-l dadu-se sefu’.
-Da stiu dar..
-E innebunita dupa tine, aici spune ca..a avut mai multi amanti decat bani.
-E o nebunie curata.
-Viata de agent e o nebunie curata, taci si dute la somn. Pentru maine, trebuie sa arati in asa hal incat sa imi lesi gura apa. Ii facusem din ochii, iar eu ma gandeam ca nici eu nu trebuie sa fiu mai prejoasa. Desi ar aparea suspiciuni daca m-as dadea la Domnul Robbinson, trebuie sa il fac pe acesta sa vina la mine.
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Wilted Roses(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» Sam Apr 13, 2013 1:36 pm

Oke,asa cum am spus,voi incerca sa las cel mai lung comentariu pe care l-am lasat pana acum,ah sa nu uit sa subliniez faptul ca sunt PRIMA Wilted Roses(+18) 2708387124
Capitolul e pur si simplu genial.Sakura blonda?Hmmm o prefer rozalie ca de obicei,dar e bine si asa ii da un aer de "bad girls". aplauze
Inca sunt putin confuza in legatura cu relatia dintre ea si Angel,adica vor face si mai mult in afara sa fie "casatoriti",sa locuiasca in aceasi camera de hotel si poate sa si saliveze unul dupa celalalt?Sper ca nu,caci altfel max s-ar putea sa iau eu cutitul in locul tau. nebun
~Sasukeeeeeeeeee!Tu unde papucii mei esti?Treci aici imediat si sari pe rozalie "actuala blonda"~.Nu m-am putut abtine,chiar sunt curioasa cum se vor intalnii,daca vor trece din prima la actiune ~ceea ce nu ar fi prea rau~.
Trecand de la una la alta,adevarul e ca sunt putin socata.Cum poate Sakura sa ucida asa usor,fara nici o retinere?Unde a disparut inocenta Saku?Nu-i corect,merita o pedeapsa si nu de la oricine ci de laaaa..... ~Sasukeee unde naiba esti?Treci aici~Exact,sufletul ei pereche,sau cel putin asa sper ca va fi. entuziast entuziast
Acum vreau sa fac si o trecere catre sfarsit,defapt e o mica rugamine~sa fie clar ca te oblig~.Nu vreau bad end,vreau ca ei sa traiasca fericiti pana la adanci batraneti chiar daca se vor cunoaste in situatii nu tocmai ortodoxe.
Capitolul asta a fost lung,ceea ce imi place mult,sper ca va compensa golul de o saptamana in care vei lipsi.Cateva greseli de ortografie dar cum am mai spus,se pot rezolva cu un mic edit. fericit
Stiu ca m-am intins mult si am scris aproape un roman,dar e aproape 1:00 AM si cam asa reactionez eu la ora asta.
Cam atat am avut de comentat~sa nu zici ca nu te bucuri ca e lung~deabia astept next,sunt curioasa ce va face Sakura,si cum este Sasuke,pe care sper sa il intalneasca cat de curand.

Spor la scris,multa inspiratie si mersi ca ai adus capitolul repede.Te pup si sa nu uiti sa ma anunti la Next! sarut

»ღ»Mary»ღ»
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

feminin Scorpion Mesaje : 101

Reputatie : 18

Data nasterii : 21/11/1997

Varsta : 26

Localizare : In my fuckin` world:D

Stare de spirit : Fuck of bitches ;)


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Sam Apr 13, 2013 1:59 pm

edit:
Yone cu toate ca te iubecs te bat, cum sa-mi ei locul nebun nebun nebun crede-ma
ca te bat.
Sa revenim la fic. Maxi, sorrry dar eu nu am asa o imginatie incit sa-ti las un roman.
Sakura blonda? si eu o preferam mai mult rozalie dar tu alegi.
Relatia ei cu Angel inca continua? plictiseala ori ii desparti tu ori il pusca pe Angel.
sasuke pe unde mama esti? Si Marry te cauta si eu, hai vino aici
ca ne este dor de tine. Rau baiatu daca nu vrea sa apara si el pe aici.
Cine stie ce-ti ami trece tie prin minte si poate Sasuke devine
tinta blondei sau mai stiu eu ce.
Multumecs de acest capitol lung si minunat.
Dar in urmatorul il vreau pe Sasuke.
Spor la imaginatie si al tastat sarut sarut
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Apollo Lun Apr 15, 2013 10:16 pm

Wilted Roses
Chapter VI:

Cateodata, ma gandesc ..profund, poate profund. Poate e bine ceea ce fac, sa le vin nenorocitilor de hac. Pana la urma urmei, toti isi gasesc moartea. De ce sa nu fiu eu aceea? Nu am pe nimeni drag, nici macar o ruda. Si chiar daca a-si avea, ei m-au abandonat pe strada. Nu eu. Daca mor, nu e nimic. Nu am regrete. O mana rece pe umarul meu ma trezise. Era Angel-Karl, ma rog. Am adormit in jurul orei patru dimineata pe canapea. Un somn inconfortabil dar adanc. Observasem ca abia se trezise avand urnele somnului sub ochii si paru negru ii era ciufulit. Ii zic o "Neata' " ridicandu-ma si pupandu-l pe obraz. Angel nu rosise doar era agent ca si mine, era invatat sa isi controleze sentimentele. Ma dusem in dormitor aruncandu-mi hainele pe patul care era facut cu grija de mana lui. Era 8. Mi-am amintit ca hainele mele erau in hol asa ca m-am indreptat catre hol. Angel vroise sa imi spuna ceva dar cand ma vazuse complet dezbracata scapase cartea din mana si se rosise imediat inchizad ochii ducandu-si mainele la ochi. Peste cateva secunde se uita printre degete la mine si incepuse sa ii curga sangele din nas. Pervers! Angel e un pervers, me gusta! Ofta apoi se uita in alta parte inca rosiatic, fata lui parea atat de sincera incat avusesem o atractie de moment. Se apropie de mine si isi pusese mainile pe talia mea de viespe. Se uita in ochii mei dar trebuiese sa ridic putin mai mult capul ca sa il privesc si eu din cauza ca e mai inalt cu vreo cinci cm decat mine. Se apleca si eram aproape sigura ca dorea sa ma sarute. Cand fusese asa de aproape intorsese capul. Imi lasa talia libera si pleca nezicand nimic. Restul dimineti ne comportaseram complet normali ca si cum nimic nu s-ar fi petrecut. Pentru mine era OK. Purtam o camasa alba fara maneci cu decolteu in forma de barcuta si o pereche de colanti negri si o pereche de botine inalte. Pe mana dreapta aveam un ceas de argint si purtam si un mic lantisor cu diamant. Parul meu blond ce suferise o groaza de schimbari si culori era acum asezat dezodornat dar totusui sexy intr-un coc de balerina. Pe alte cuvinte erai gata sa iti vinzi si casa daca cineva nu credea ca eu nu arat ca o adevarata femeie de afaceri. Ceea ce si sunt. Servisem o cafea la restaurantul hotelului observand cum lumea ne masura din priviri. Eram complet obisnuita cu astfel de priviri si le ignoram complet. Eu si cu Angel am mai discutat afaceri codate spunandu-i de arme si de alibiul nostru. Dupa micul dejun am mai curatat o data jucariile mele de calibru foarte mare. Restul zilei am fost la un salon prestigios din zona unde am socializat cu toata lumea. In timp ce imi facea manichiura o doamna intre doua varste luase un loc pe scaunul abia eliberat de langa mine. Parul ii era ars de la placa si vopsit in blond-auriu. Ochii caprui nu se conturau de loc cu fata ei lunguiata si cu prea mult fond de ten. Brusc ma bucurasem de ideeile mele naturiste si de pielea mea fara pic de otrava in ea. Imi parea cunoscuta si cautam in arhiva minti mele. Nu se poate. Ii adaugasem un decolteu mai generos si par brunet si imi iesise. Era nimeni alta decat doamna Arlene Robbinson. Avea o mutra acra si neplacuta si ii puteam citi prea usor fata. Cand imi terminase unghiile ce erau lungi cu gel de culoarea visinei, incepuse sa se joace in parul meu. Doamna R se uitase cu coada ochiului la mine putand zari o urma de gelozie. Imi daduse parul cu spuma si incepusem o conversatie banala. Povestise cateva lucruri despre politica la care eu raspundeam mai mult sau mai putin interesata. O intrebasem daca fregventa salonul acesta ea raspunzandu-mi afirmativ. Ajunsesem unde voiam zicandu-mi ca ea si sotul ei(pentru care avea numai cuvinte de lauda desi o inselase de mai multe ori in toti ani) vor participa la o petrecere de caritate.
-Da?! Exclamsem cu uimire. Eu si sotul meu vom participa de asemenea.
Paru foarte surprinsa zambindu-mi si povestindu-mi cateva intamplari plictositoare. Femeia asta durea sa moara acum nu mai tarziu.
-Fie intre noi vorba, la astfel de petreceri este mereu o smecherie.
Uite cine s-a trezit la realitate. Normal ca sunt fiindca acolo bantuiesc escroci in cautarea tintelor usoare. Femeia asta desi parea, nu era. Era vicleana. Ii multumisem lui Dumnezeu ca stylista terminase coafura mea si ii zisem lui Arlene ca ne vom vedea diseara.

Purtam o rochie lunga in spate si scurta in fata cu un decolteu generos, de culoare visiniu deschis ce se asorta perfect cu unghiile mele cu gel lungi. Nu suportam gandul ca unchiile o sa le stric in caz ca ma incarcurca. Parul care imi fusese incretit la salon, era aranjat cu un cleste de par intr-un coc elegant. Sandalele mele cu talpa inalta, ortopedica, erau de aceiasi eleganta si culoare. Luasem un sal negru si eram gata de petrecere. Angel ma astepta pe hol purtand un costum negru ca pacura si o camasa in dungi de mai multe nuante de bleo inchis. Ma admira dupa care ne indreptasem catre masina si in cateva minute eram la petrecere care avea loc in salonul foarte spatios al unui restaurant expensiv. Pereti sunt de culoarea sampaniei, cu multe ferestre ce aveau perdelele negre cu flori aurii. Podeaua era lustruita, fiind de marmura gri tot cu flori negre. Era lume..muulta lume de toata spetele si brusc ma simteam la un bal. Muzica de pe fundal era linistitoare si parca era un parfum ciudat in aer. Parfumul banilor murdari. Intr-un cerc o observasem pe Arlene dar nu ma indreptasem catre ea fiindca eu si asa numitul meu soti am fost asaltati de cunostinte. Etaland un zambet foarte fals, raspunsem la intrebari. Karl era cel care le adresa lor, aratam ca zi oricare cuplu de bogatasi. Desi nu era diferenta de varsta dar dupa aparente parea cu vreo zece ani diferenta. Nu era chiar asa dar aplicarea unui strat de piele falsa ce parea batrana. Gazda petreceri nu aparuse inca, dar grupul nostru era destul de galagios. Primisem pe telefon un apel de la Rin, sosia mea. Mai avea cateva minute si ajungea la petrecere. Arlene Robbinson mi se alaturasera palavragind ca niste prietene care nu s-au mai vazut de ani buni. Sotul ei era in varsta. Parul ii era carunt si gri. Fata ii era usor alungita fara barba sau mustata, cu ochii gri si sprancene nu sutfoase. Placute la vedere. Era atragator in ciuda varstei sale trecute si avea un acent usor londonez ce imi spunea originile sale. Corpul sau era masiv si impunator. Si cum nu ma puteam abtine, aruncasem un fuga o privire intre picioarele sale. Era...imensa.Daca avea ai fund in pantaloni atunci Alene Robbinson daduse lovitura in toate cazurile. Ma admira si ramasese cu privirea atintita la decolteu o buna bucata de vreme. Cand Arlene nu fusese atenta la mine(Ma masurase din cap pana in picioare si nu ma scapase din ochi o clipa) ii facusem cu ochiul domnului Robbinson. Telefonul vibrase si imi dadusem seama ca Rin ajunsese.
-Ma scuzati, va rog.
Si ma intoarsem cu eleganta fluturandu-mi poponetul ca un flutere liber. Ma ascunsesen in umbra holului si imediat aparuse domnul Robbinson. Inainte ma daduse cu ub srugulel ce continea un drog pentru a extinde fanteziile sexuale ale barbatilor. Isi puse mainile pe talia mea si ma saruta apasat dar cu o experienta ce se observase ca avusese timp si persoane cu care sa se perfectioneze. Ii dadusem un cot in spate intr-un punct sensibil si isi pierduse constiinta imediat. L-am tarat fara probleme intr-o magazie unde intrase pe fereastra Rin.
-Ordinele.
-Fa-l sa se simta bine apoi intoarcete la Angel inainte ca pe babusca aia sa o preeie hormonii.
Era remarcabila, parca ma uitasem in oglinda dar ea avea un semn de nastere ce ii trebuise cateva operati. Eu disparussem pe usa revenind in sala. Angel si Arlene discutau ceva aprins asa ca nu ma intoarsem la ei desi ma vazusera amandoi. Un ospatar trecea cu o tava de vinuri de calitate. Luasem din reflex un pahar fara macar sa observe. Luasem o mica inghititura. Era bun si scump, cred ca la fel de vechi ca si cladirea cu apartamente unde nelocuiam. Atentia imi fuse atrasa de o arma ce era pusa ca o decoratiune. O analizasem. Era un x66 gri. Arma de vanatoare specializata pentru ucidere de lei. Calibrul era 27, totusi prea mare pentru a omora un simplu leu. Era o imitatie dupa original, dar nu era facuta pentru decor. Era o arma adevarata si era periculoasa in mainile nepricepute.
-x66 cu calibru de 27, iti sunt cunoscute astfel de arme?
O voce masculina puternica si impunatoare cu un usor accent japonez. Tresarisem, nu ca ma speriase dar asa ar face un om normal. Nu sunt normala dar ma stradui pentru rol. Imi intoarsem privirea sa vad si cand colo acel cineva era un barbat cu o piele alba de zici ca nu a vazut soarele in viata sa. Avea ochi negri adanci si neexpresivi. Parul era de un negru intens cu o nuanta de bleo. Avea bretonul in parti mai lung si scurt pe frunte. In spate ii statea pe un stil adolescentin, rebel.
-Armele va sunt o pasiune, domnule..?
-Steven Kew, la dispozitia dumneavoastra doamnisoara...intinse mana cu podul palmei orientat in sus. Ii oferisem mana iar el o saruta incet si catifelat.
-Doamna, Hotaru Hikari. Zambisem atragat aratandu-mi dini. Simtisem pe cineva in spatele meu, era Karl.
-Si de asemenea, sotul meu Karl.
Putusem citi o urma de regret pe fata da nu cat aveam eu. In sinea mea, ar fi luat instinctele primare controlul. Era o partida, buna. Simtisem vibrairul telonului si ma uitasem fericita la Karl.
-E la baie, spuse el, imi spuse ca atunci cand gazda apare o sa isi ia talpasita. Si asta era chiar in acest moment de pe o usa iesise cineva cu un microfon. O zbughisem la baie si am gasit-o pe Rin.
-Baba dispare cu bani acum, i-am rorul!
Aruncasem rochia cat colo si ramasesem intr-o bustiera rosie si pantaloni scurti negri. Rin mi-a lasat o pereche de tenisi si sarisem pe gheam cu pistolul in mana. Tinand cont ca eram la etajul trei, am cazut in picioare si ma indreptam catre masina babei. Se aprinsera farurile si bagase in viteza cu gandu sa o stearga de aici. Apasasem pe tragaci nimenind in rotile de pe spate. Masina deraee dar tot voia sa fuga. Trasem in geamuri si cat ai zice "hai" cazusera. Nu m-am mai complicat si am tras in rezervorul masini care izbucise inediat. Urmatoarele glonte le consumasem aiurea stiind ca is model unic si nu o sa le mai gaseasca. Am avut grija sa sterg inscriptia de pe ele.
Am scapat de una. Mai am doua. Maine e a doua. Mesajul pe care il primisem fusese :"nu te complica, omoar-o cu prima ocazie. Next JK".
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Wilted Roses(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» Mar Apr 16, 2013 9:54 am

Waaaaa foarte tare capitolul,se pare ca pana la urma chiar a omorat-o[acum o sa par putin sadica dar...]Bravooo Sakuu,trage-i una in cap.
Sunt curioasa cine va fi urmatoarea victima,si daca se va mai intalni cu frumosul brunet la fel de repede...
Btw vreau next urgent...si desi te-ai obisnuit cu un comentariu lung asta o sa te dezamageasca:*
wiii
»ღ»Mary»ღ»
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

feminin Scorpion Mesaje : 101

Reputatie : 18

Data nasterii : 21/11/1997

Varsta : 26

Localizare : In my fuckin` world:D

Stare de spirit : Fuck of bitches ;)


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Mar Apr 16, 2013 11:20 am

edit
Esti minunata, ador ficul asta si vreua cit mai repde parti sasusaku.
Cine va fi urmatoarea victima? Si va reusi s-o ucida si
pe asta la fel de usor?
Vreau next. sarut sarut sarut


Ultima editare efectuata de catre Ilinca(Ily) in Mier Apr 24, 2013 8:35 am, editata de 1 ori
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Apollo Lun Apr 22, 2013 4:47 am

Wilted Roses Chapter VII :

Adrelina imi curgea prin vene si senzatia omorari unei persoane aparuse imediat. Dorinta de actiune era imensa si simteam efectele ei. Tremuratul usor si caldura corpului, isi spuneau cuvantul. Daca nu purtam doar o bustiera si pantaloni negri, poate m-as fi simtit mai bine. Eram pe acoperisul restaurantului auzind urletele babei si focul ce ardea fiecare particica a masini. Scanteile urcau la cer si cadeau spectaculos. Oameni se adunara in jurul masini si cineva sunase la politie, ambulanta si pompieri. Dupa parerea mea puteau sa sune la morga si sa faca programare la drig. Eu si Karl, nu vom asista la asa ceva. Angel imi trimsese un mesaj. Gazda era un barbat pe nume Jackson Kelville. Avea in jur de patruzeci de ani, avand parul saten si ochi verzi. Avea pielea maslinie, o fata medie-nici lunga si nici rotunda. Usor ovala avand un corp bine crescut. Inaltimea fiindu-i in jur de 1,90. Imi facusem o imagine in minte, el netinand cont de hainele pe care le purta. Probabil ca tot un costum si camasa ca toti ceilalti. Simturile mele prea bine dezvolte, se alarmara. De multe ori imi erau in ajutor atunci cand aveam cea mai mare nevoie de ele. Desi stiu ca nu este deloc normal dar nu am zis la nimeni de faptul asta. Verificasem zona si ma catarasem pe micul acoperis unde oprea liftul ce te aducea pe acoperis. Eu m-am catarat pana aici. Cum nimei obisnuit nu se putea face nevazut pe acoperis, ma gandisem la versiunea de a fi fost descoperita. Nu ni sa intamplat niciodata. Inima incepuse sa imi bata cu putere si simteam in suflet ceva vag amar. Trebuia sa fie teama si ma temusem ca era adevarat. Simturile mele nu mi se inselasea, asa cum nu sa intamplat niciodata. Usile liftului se deschisera si cineva sarise din el, crezusem ca era Angel dar el imi trimitea mesaj in caz ca ar fi sarit pe teritoriul meu. Parfumul nu era al lui, ci unul ce vag imi amintea cine e. Liliac..hai arhivo! Ajuta-ma! Simturile salbatice imi controlau copul sarind pe intrus ce fusese luat prin surprindere de mine. Picioarele ii erau imobilizate de picioarele mele, tinandu-l intr-o stransoare de sarpe. Mana dreapta ii imobilizase gatul iar in stanga tineam pistolul cu o alta serie de gloane normale, cumparate de mine pentru amuzament. Nu tinusem cont de mainile sale care erau libere si fusese prima greseala-fatala! Imi prinse fesele, strangaduile foarte tare ceea ce ma excitase nebun. Stiam ca e un barbat si ca e foarte puternic. Dar oricine ar fi se alesese cu o partida de sexpe acoperisul unui restaurant asa cum nu a mai avut in viata lui.(Scotand din calcul posibilitatea de as si-o trage cu o tipa la intalnire, pe un acoperis). Aruncasem pistolul la o parte, concentrandu-ma asupra gatului sau cu ambele maini. Ii sinteam respiratia si il sarutasem agresiv, muscandu-i ambele buze in parte. Nu era un viol, sa zicem. Ci mai mult a metoda kangoo in care barbatul trebuie sa nu faca nimic pe cand noi-eu in cazul de fata, il "alintam". Nu am folosit metoda asta niciodata si nici nu voi avea fiindaca eu imi slabisem stransoarea, "evadand". Imi raspunse la sarut mai agresiv ca mine, respiratia fiindu-i fierbinte ca si a mea. Ma impinse, fiind doar eu cu spatele pe betonul acoperisului. Era rece dar o fantezie avea sa se infaptuiasca. Mainile mele care erau la fel de perverse ca si mine, erau pe fundul sau ce era..mmmh sexy! SEXY!! Imi daduse bustiera jos, plimbandu-si limba pe ei. Ii stransese pana cand ma gandeam ce urme vinetii o sa am. Eu, perversa de mine, ii bagasem mana in pantaloni. Curea zacea cred ca ..cine stie. Ma miscasem repede. Gemu la masajul pe care il faceam. Ii dadusem camasa jos si avea un piept de ciocolata alba. Alb, fara pic de par cu un tatuaj ciudat ce nu ii dadusem prea multa importanta si in ultimul rand, patratele. 6, 3 perechi. Vibram la dreptul, excitarea asta. Sfarcurile mi se intarisera de frig, fiind ascutite ca niste sageti. Parul meu blond era umed, stand lipit de frunte si cap. El avea parul negru, dar era prea ciufulit de mainile mele ca sa vade daca ii recunosteam freza. Imi trecuse un brat dupa talie, si cu un picior imi desfacusera picioarele iar feminitatea mea era goala. Inca o data, ne miscam mult prea repede. Era ciudat ca si el se misca asa repede. Imi stransesem picioarele ca sa fac jocul mai agresiv. Isi plimba degetele si incerca sa le desfaca, le stransesem prea tare. Ma intoare cu fundul in sus unde, nu stiu daca in gluma aau nu, imi daduse niste palme zdravene si credeam ca acea culoare caracteriatica lui...nu va fi un cream batut spre alb ci violet. Se aseza peste mine, intrand cu doua degetele inauntru. Excitatia zburda in caluti, inimoioare si floicele prin capul meu. Imi venea sa strig la el "Nu ma mai masura ca nu's fecioara nici cat esti tu fecior!!" dar ma abtineam. Isi puse mainile ce erau foarte puternice pe umeri mei, stiind ce urmeaza. Facusem un semn cu subinteles din sprancene. Isi lasa greutatea pe picioarele mele iar barbatia lui trecuse la munca. Intra rapid, iesea la fel. Miscari dute-vino inauntrul meu cu mici unduieri si mari gemete din partea amandurora. Din timp ce ma penetra din ce in ce mai rapid ma simteam ca zburam. Desigur daca zborul ar fi pe Caile Aeriene Spermatizoieme si daca gemetele erau doar de distractie. Ei pe dracu! Imi placea si atunci cand ii voi afla numarul, sigur o il mai foloasesc. Mainile ii cazura pe sani, tragand cu putere. Se lansase inauntrul meu, crezand ca terminase dar ma inselasem amar. Se ridica, ma intorsese agresiv cu fata. Il sarutasem pe buze si el isi lasa greutatea in mainile sale care stateau ca intr-o pozitie de flotare. Flotare cu peni***. Se misca defapt chiar mai rapid. Ma gandeam ca o sa merg foarte ciudat zilele astea de nu imi revin in seara asta. Si ca voi fi cu adevarat ragusita. Spre minunea mea, mai avea cu ce sa domine. Lasandu-se din nou in mine. Eram cu adevarat obosita dar se pare ca nici el nu isi putea duce treaba la final. Ce naiba?! Se lasa usor pe spate vazand inaltimea considerabila ce erau cel putin 25 de centimetri. CEL PUTIN, subliniat cu multe lini. Pusesem mana si simteam ca mai poate creste si era la fel de tare ca mandria mea. Ma asezasem ca si cum m-as fi asezat pe un scaun cu masaj pe vivratie. Sani mei cam vinetii zburdau de sus jos, de jos in sus. Erau trasi cu putere su palmuiti. Trecuse la fundul meu ce vibra, miscandu-se fesele, livindu-se una de alta. Nu m-am mai abtinut si am tipat din toti plamani, gemand cuvinte atat de obscene incat mi s-ar fi facut rusine ai sa ridic fata-in ale circumstante. Frigul nici nu mai avea loc, eram calda, degajam.
-Oh, da, da!
Facea ultimele miscari lente cu unduiri, insa nu isi daduse drumul. Ma lasasem pe spate, deschizandu-mi larg picioarele. Isi intra barbiatia in mine din nou, simtind ca pereti ar putea cazand imediat. Era un ritm asa nebun si din cauza orgasmului care isi facuse de mult aparitia. Chiar si al doilea. Ah..nu imi venea sa cred dar crestea in lista baietilor buni cu care..faceam cunostiinta.
Isi daduse drumul.
Era ceva. Enorm. O cantitate considerabila.
Asta fusese ultimul geamat-cel mai puternic si salbatic pe care il avusesem vreo data. Daduse tot. Mai facea cateva indoieri dar nu voiam sa termine.
-Mai rezisti?
-Sa ma ia naiba daca nu, zisem cu un zambet.
Ma saruta pe buze apasat. Si ma gandeam la vocea cunoscuta.
OMG! Era Angel.
Angel? De ce el?
Gafaiam de parca a-si fi alergat zece mile. Ba nu, era Kew ce se uita la mine cu o fata mandra.
-Ce zice Angel, acum?
Ochii mi se marira dar in spatele meu cineva pusese mana pe umarul meu. Era Angel.

Razele soarelui colorau totul asa frumos, nori avand o alta nuanta. Roz si violet. Caldura soarelui se degaja asupra mea. Eram purtata in brate si dintr-o data, pluteam. Zburam? Auziem o impuscatura dar nu stiam unde. Era intuneric in jurul meu si tot cadeam..CADEAM!!
Dimineata mai frumoasa pentru moartea mea nu gasisem. Mi-am tras-o cu un tip de ma infierbantasem si defapt Angel era JK si ultima victima era US. Dracul stie cine e!

Cred ca am greseli enorme dar le corectez maine. Abia astept sa aud ameninintarile voastre.
Edit:
Ce?! nu va-ti dat seama ca Sakura a murit?
OMG, To Be Continuated... Wilted Roses(+18) 2490906318


Ultima editare efectuata de catre Scythe Maxyana in Joi Apr 25, 2013 1:33 am, editata de 2 ori
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Wilted Roses(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» Mar Apr 23, 2013 8:55 am

^^Oke,am venit si eu cu un comentariu,cam tarziu dar asta e,lenea.
Deci sa inteleg ca ala era Sasuke?God,frumos "Buna" isi mai spun si ei.Partea amuzanta a fost observatia Sakurei"erau cel putin 25 centimetri"=)))Waiii ,era extaziata.
Btw,sfarsitul m-a lasat putin in ceata.Cine a impuscat pe cine si cine moare?Mdea,asta o sa aflam in capitolul urmator cred.

PS:US=Uchiha Sasuke right?=)))Yeah Like a Ladyeah^^Vreau repede nextttt^^
»ღ»Mary»ღ»
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

feminin Scorpion Mesaje : 101

Reputatie : 18

Data nasterii : 21/11/1997

Varsta : 26

Localizare : In my fuckin` world:D

Stare de spirit : Fuck of bitches ;)


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Mier Apr 24, 2013 8:59 am

Pe cine mint, asa si ma asteptam
un capitol plin in ceata. Si tipul ala cu 25 cm auzi marry, 25? nu e Sasuke mor
aici de curiozitate.
Nici eu nu prea am inteles cien moare si cine traieste ce se intimpla.
Ti-as spune sa faci un capitol unde sa nu mai fim in suspan,
dar la cite te cunosc mai tare ne vei acufunda in ceata.
Dar asta nu insemna ca nu vreau next.
Spor la tastat. iubire sarut
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Apollo Vin Mai 24, 2013 9:51 am

Chapter VIII

-Oh, atat de tinara!
Neantul era cu adevarat, mult mai frumos decat putea un muritor oarecare sa isi inchipuie. Neantul ar insemna o lume complet a nimicului, dar era ca o bolta cereasca intunecata brazdata de miile de puncte luminoase ce erau magie pura. Dansau ca licurici si vorbeau cu sclipire, glasul le era asemenea micilor clopotei, mici de tot.
"E chiar prea frumos, atat de frumos! Deci unde dracu sunt??"
Imi amintisem de vocea ciudata de adineauri care se refere la la mine, presupun, si la tineretea mea. In fata ochilor mei, asemeni unei stafii-aparuse o persoana. Nu era batrana, ci foarte batrana. Avea plete lungi, de culoare rozalie si ochii ei erau vesnici tineri. Magici, de aceiasi nuanta cu ai mei. Ma gandeam ca era vreo strabuna schiloada de a mea care nu avea in ruptul capului gandul de a se odihni. Trebuie sa ma bantuie pe mine!
-Ce tanara esti. Ce usor ai murit! Chicoti ea ducandu-mi gandul departe, in lumea celor vii amintindu-mi ca un anume persoana, nu dau nume (Angel). Ma impusca in cap si murii foarte repede. "Eh, o sa il bantui pana o sa planga."
-Hei, babuna. Tu nu ai cumva sa imi zici ceva sau ai venit sa te harlizesti ca am murit de tanara?!
Stafia isi lasa colturile gurii in jos, parand clar ca nu mai avea nici un chef de ras. Mormaise ceva legat de politete, eu preferand sa ma prefac indiferenta total. Se aproprie de mine, acum parea sa seman cu ea mai mult decat mi-as dori. Incepusem sa ma intreb ce vis nenorocit aveam desi era atat de real! Dar haide, serios. Cine se trezeste intr-un neant in care stelele canta cu voci de clopotei minusculi? Eh, pe cineva tot stiu: Eu.
-Nu m-am schimbat deloc, la fel ca Venus am ramas! Tu, fiinta. Esti eu. Eu, sunt tu. Vreau sa iti spun ca puterile tale s-au trezit in pragul morti. De-a lungul povesti vietii tale. O sa iti amintesti cine erai si cine sunt.
-Da...fascinant! Zisai sarcastic. Si ce sunt, vreun hibrid varcolaco-pir? Hai scuteste-ma! Asta da vis ciudat de ciudat!
-Femeie! Rasuna vocea ragusita a stafiei. Viata te cere inapoi dar nu uita niciodata ca eu, sunt....Ceras...
Disparu. Eu ma indepartam, nu ea. Era ciudat pentru ca daca ar trebui sa ma trezesc din vis dar fi trebuit sa fiu direct cu ochii deschisi. In schimb, zburam prin acel neant simtind o durere apasatoare la nivelul capului.
Si iata-ma! Stand in sezut, gafaind ca si cum as fi alergat vreo 100 de km. In spital, dupa mirosul neplacut de clor si dezinfectant. Adaugand savoarea mirosului de boala si medicamentele cu prea multe ingrediente rele pentru ficat. Incercam sa imi reglez respiratia, ce incet, incet. Imi revenea. Ma ridicasem si orice facusem, ma trezi pe podea sprijinindu-ma in coate. "Ps. Mama focului ce doare!!" Simteam o aerisire fenomenala, asa ca imi indreptasem atentia cu ce toala eram imbracata. Un halat smecher de la care spatele mi se vedea tot si funduletul meu sexy, prea tare!
-Uuu..bonus ma dor si picioarele. Oare am fost trantita de un tren sau prabusita din avion?
-Amandoua.
"Ce? Cine e asta si cum de nici nu l-am auzit sau simtit inainte sa intre in salon? O da, sa ii multumesc pentru trandafiri..da mai taci Sakura!"
Se apropie de mine si ma lua in brate, imi parea cunoscut. Corpului lui, oare nu facuseram cunostiinta? Mirosul de parfum era linistitor si cunoscut. "Dap, e tipul cu care mi-am tras-o pe acoperis. Ditamai bunaciunea!"
-Mersii ca mai pus in pat si daca nu te superi, vreau sa stiu si eu...CINE DRACU ESTI, DE CE MA IMPUSCAT ANGEL, DACA AM MURIT..CE CAUT AICI?
-Usor printesa ca iti zic pe rand. Eu si cu Angel eram tintele si suntem, ale organizatiei de asasini profesionisti Akatsuki. Probelma lor e ca nu stiau cum arata JK. Da ai murit si eu sunt Sasuke Uchiha, incantat si nu imi doresc sa par grosolan dar ai fost buna rau pe acoperis!
Zambise si involuntar ii zambisem si eu, dintr-o miscare a fetei, parul meu cazu pe spate. Ma uitam studios la el, dorind inca o bucatica mare din el. Dar daca nu m-ar durea vaginul atat de tare. As fi fost pe el.
-Hmm...mersi, te astept si alta data. Unde e Angel?
-E plecat, o sa iti trebuiasca sa iti explicam multe fiindca nu s-a intanplat transcriptia si cu date de memorie. Cel putin nu inca.
-Ha?!
Tipul asta era dus rauuu cu pluta! Facuse un gest din mana, semnificand sa las asta, dupa parerea mea sunand de genu "bazaconiile ca memoria ta pe care nu ai pierdut-o niciodata, nu sunt importante.". Se aseza pe pat(Eu cum eram intinsa pe spate, alesese varianta ca picioarele mele sa fie intre genunghii lui) si se aproprie amenintator de mine. Ii pusem mainile pe umeri, opunandu-ma. Dar toata forta mea supranaturala(Ha! Auzi la mine supra natural) disparuse! Eram doar o fata normala. Oricum el se oprise.
-Inainte de toate, trebuie sa te vindec.
-Si vindecarea asta, propriu zisa...consta in sex?
-Imhh..cam asa ceva, ai incredere in mine si vei vedea cum iti revine puterea.
-Stiu si eu, Jamea Bond. Nu prea se face sa am incredere in persoane cu care am facut-o pe acoperisul unui restaurant inainte de rasaritul soarelui...
-Atunci invatate sa ai, facu din ochii si isi lipise buzele de ale mele. Era atat de moi incat ma intrebam daca nu erau din jeleu si daca s-ar supara ca eu sa iau o gura din ele. "Ce vorbesc, deja is ale mele!". Mana lui statea deasupra lacasului meu intim, mangaind-o usor si doar cu gandul simteam ca ma simt mai bine. Dar dezamagirea mea era ca nu avea sa fie o lunga durata si nebuna partida. Chiar scurta si la punct. Se desfacuse la pantaloni, neindepartandu-si de tot. Mie imi scoase tot halatul, ma lua in bratele sale tandre unde isi incepuse jocul lent si bland, asa cum nu il cunoscusem azi dimineata. Terminase dupa 10 minute si era ciudat, ma simteam bine. "OK, ce dracu se intampla aici?"
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Wilted Roses(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Vin Mai 24, 2013 9:53 am

edit:
Asata vreau sa intreb si eu, ce dracu se intimpla aici?
E vie, e moarta , e stafie ce naiba? zi proasta
Si Angel si Saduke si or]faptul cum a vindecat-o Wilted Roses(+18) 3573983318 Wilted Roses(+18) 3573983318
De unde ideea asta ma Max ma, deci nup sunt in ceata zi proasta zi proasta zi proasta zi proasta
Vreau next Max, ma auzi? next.
Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Apollo Mier Mai 29, 2013 12:19 am

Chapter IX


-EU SUNT CEEEE?
Amandoi aprobasera dand din cap, iar eu ramasesem "Poker Face". Asta e clar : no me gusta.
-Deci nu crezi.
-Lasand asta, ai observat puterea ta fizica. Si alte simturi, ai tu vreo explicatie logica?
Mi-am strans mainile la piept, fiind total opusa.
-Da! Puteam sa fiu modificata genetic, daaa..
-Te crezi vreun x-man sau ce? Intreba sarcastic Sasuke, ii aruncasem o privire ucigasa. Ma ridicasem fara vreo problema, indreptandu-ma spre usa. "Eu chiar nu am de gand sa ascult asemenea prostii.". Ei nu incercasera sa ma opreasca asa ca iesisem fara problema de...unde eram?! Eram inapoi la Londra si imi vedeam apartamentul. Acolo avea sa fie destinatia mea. Urcam scarile, gandindu-ma cat o sa ma coste sa inlocuiesc clanta pe care avea sa o sparg. Chiar atunci doi oameni de la "Fasting move" carau o canapea ce semana izbitor de mult cu a mea. Ce pot sa spun? Omul avea gusturi. Dupa alti doi oameni carau ceva, pardon, patru oameni. Si era chiar cada mea cu model unicat! Ce dracu se intampla aici? Fugeam catre apartamentul meu inainte ca aia sa imi iaie toate lucrurile. Usa mea nu era larg deschisa, nu mai era usa. Pe jos erau restante la chirie, le ridicasem uitandu-ma la ultima luna. "Trecusera 7 luni? Ce pana mea? Am fost in coma sau cum?"
-Hei tu, nu ai voie aici. Tipa proprietarul.
-Ce s-a intamplat? Intrebam eu uimita fiindca nu ma recunostea.
-Ce s-a intamplat? Iti spun eu ce s-a intamplat, chiriasa aia a disparut fara lucrurile ei(aratand spre un sac pe caria scria "chiripiruri") de 7 luni!
-Aaa..dica a murit?
-Sper.
Imi voiam camera si lucrurile si stiu prea bine ca nu descoperise locul cu toti bani mei. Si daca ii descopera va fi multi milionar. Voiam sa ii fac parca, sa inghete. Aveam si o senzatie stranie, incercam sa o acoper dar ma acoperea ea pe mine. Ceva parca luase control asupra corpului meu, ma lasasem la podea zicand ceva cu rasuflarea dar defapt nu se auzi mai nimic. Iar in clipa aceia, poprietarul incremenise si nu era singurul. Cu ochiul drept zabatandu-mi-se, ramasesem umita.
-Ce dracu..tocmai...am facut?!
Ma uitasem la mana mea, in podul palmei disparuse o inscriptie. Era din ce in ce mai ciudat si imi adusem aminte de ce indrugase Uchiha si Angel. "Prea ciudat, omule!". Trecusem pe langa el ca pe langa o stana de piatra si ma indreptasem spre sacul cu chiripiruri. Cautam in zadar lenjeria mea intima, dar nici urma de ei.
-Ce dracu...unde-s?! Oh, dar nu se poate...doar nu a...ma ridicasem si ii daduse pantaloni proprietarului jos. Ba se poate...chiloti astia erau printre preferatii mei si el nici macar nu are fund de ei! Oricum nu puteam sa raman in halatul asta si spre norocul meu, hainele nu erau chiar tinta maniacilor sexuali. Ia stai, unde mi-e bluza aia decoltata? Hmm...ma mai intreb, zic dandu-mi ochii peste cap. Luasem un maieu in dungi orizontale alb-negru cu hanorc negru pe deasupra si o pereche de blugi albastru deschisi si imi gasisem si o pereche de tenisi. Cate lucruri mi-a vandut nenorociul ala? Cativa muncitori incercau sa muta mobila, si chiar imi placea cum aranjasem! Trebuia sa imi iau bani si sa dispar de aici. Ma indreptasem catre lustra mea, chinuandu-ma sa trag de o petala ca seiful meu sa se deschida. Auzisem sunetul placut ca de incendiu si dadusem tare un picior in perete care cazu fara retineri. Deschisem seiful si imi delectam privirea cu...nimic! Absolut nimic nu mai era in seif. Cazusem in genunchi incepand sa racnesc din toti plamani. Simteam ca sufletul ma parasea...banii mei!!!
Cazusem pe spate oftand puternic, observasem ca mana unui muncitor se misca si incepusem sa ma intreb ce sa fac. Ma ridicasem si ma indreptasem catre sacul de chiripiruri si il luasem si pe acesta, ducandu-l in spate. Nu aveam un ban in buzunar, telefonul meu era cine stie unde. Nu aveam casa si nici slujb si pun pariu ca Akatsuki ma stiau moarta si daca ma duc la ei sa le povestesc nu ar fi de bine. M-ar anihila pe loc. Oftasem cu gandul ducandu-mi-se la fapul ca nu ma recunoscuse proprietarul. Trecusem pe langa un magazin cu reflexia geamurilor ca de oglinda si atunci am vazut o fata cu par roz..
-Nu se ..poate! Dar..dar! M-am vopsit in miliarde de culori. Si operatiile mele de schimbarea irisului, e verde!
Oameni ce treceau pe langa mine admirau o nebuna care vorbea complet singura si pentru ea. Luasem sacul si mi-l pusem in spinare. Ce s-ar presupune sa fac amu? Dadusem din umeri si oftasem zgomotos. Imi trasem sapca peste ochii si privisem catre cer. Imi trebuia un semn si ceva ce sa urmez. Adevarul era ca eu eram de cand ma stiam in organizatia de asasini Akatsuki. Imi placea sa fac "cunostinta" cu multi barbati cu scule mari. Frumusei, modele ce se plangeau mai rau ca fetele. Dar si asasini din cadrul organizatiei, asta da actiune! Deja imi lipseau partidele fierbinti. Frumuselul brunet al lui Ino imi reveni in minte, ah..ce mi-ar prinde niste medicament din partea lui! Un autocar trecu pe langa mine cu un barbat ce promova un laxativ durex de aroma de capsuni. Iar acel barbat era modelul meu favorit ce la ora asta sigur servea micul dejun cu vreun pahar de Stalinskaya. Nu statea prea departe de unde eram asa ca trop-trop am luat-o spre apartamentul lui. In aproximativ 10 minute (Desi s-ar presupune ca sunt rupta de lume fara telefonul meu, mereu am avut abilitatea de numara timpul) pe timp ce urcam scarile ma intrebam daca macar era o idee cat de cat buna. Nu ma vazut de 7 luni, e in gratii cu organizatia. Ce o sa creada cand ma va vedea pe mine? Poate acum reguleaza vreo prostituata..si chiar daca, un menaje a troi suna bine! Am dat un sut in usa care se deschise imediat, trantindu-se puternic de perete. Aruncasem sacul pe care il tineam sprijinit de spate, inauntru. Nu il vazusem in prin plan. Inchisem usa si incepeam sa strig pe nume.
-Saiii..pain tool Sai!
Vasele micului dejun erau in chiveta, si auzeam stropii dusului lovind gresia din baie. Usa de la baie era inter-deschisa si il vazusem pe el facand baie. Imi dadeam hainile jos, pe rand, tragand cate o privire spre el. Marisem deschizatura usi incat sa ma pot strecura pe usa. Mergeam cu pasii de felina silentiosi, desi nu ar fi trebuit sa ma prea chinuiesc sa o fac. Il imbratisasem pe la spate, el tresarind de mama focului si sari din stransoarea mea. Se intoarse sa vada cine is su chiar nu stia.
-Upss..eu, Hotaru, blonda ochii albastrii..daa.
-Hotaru? Zise el nelamurit..
Ma intoarsem cu spatele, aratandu-i tatuajul cu sarpe de pe gat.
-Hikari! Ma lua in brate si ma saruta apasata, imi trecusem mainile dupa gatul lui. El ma ridica si eu imi incolacisem picioarele in jurul bazinului sau. Apa imi udase parul, ce se scurgea pe spatele meu. Picurii fierbinti, incingeau atmosfera. Ma fixase pe peretele de sticla aburita si rece, trecandu-mi fiori reci pe spate. Imi muscase agresiv buza inferioara, strecurandu-si limba printre buzele mele. Impletincindu-si-o cu a mea. Parful de wisky imi ametea mintea, dorindu-mi un pahar, doua, trei in momentul de fata. Ma stranse mai tare la piept, simtind cu lucrusorul sau se intarise si avea sa creasca. Isi plimba limba de pe obrazul meu, la ureche, jucandu-se cu lobul moale. Isi lasa capul incat firele sale rebele de par brunet sa imi gadile obrazul. Isi plimba buzele pe gatul meu, muscandu-l vampireste. O mana isi gasise locul intre sani mei, a caror sfarcuri se intarisera. Cealalta isi gasise nazul sa ma sprijine de fundulet. Mana mea care era pe spatele sau, ii trase capul mai aproape de buzele mele, soptindu-i:
-Nu aici, nu prea imi doresc sa concep bebelusi.
Sai rosi la auzul vorbelor mele, uitandu-se catre penisul sau fara prezervativ. Ma lua in brate, purtandu-ma pe sus pana in dormitor(uita sa inchida apa de la robinet ce curgea lunga). Ma tranti in cearsafurile albe catifelate, corpul meu udandu-le. Brunetul cauta prin sertare pana ce gasi un pliculet visiniu pe care il rupse scotand un cerc de plastic ce il rula de-a lungul sculei lui. Se tranti peste mine, gemand la greutate lui asupra mea. De la gat in jos, ma umplea cu saruturi fierbinti si pline de dorinta. Mana lui, ateriza pe feminitate mea ce ..ups, avea floricele. 7 luni God, 7 luni. Desi gandul asta ma linistea ca nu ramasesem insarcinata cu Sasuke.
Imi masa usor intimitatea, patruzandu-ma cu doua degete.
-Nu..gemusem eu rosie in obraji si strangandu-mi picioarele. Treci la actiune, te vreau in mine mai mult ca niciodata. Vreau sa patrunzi adanc. Desi stiam ca nu va fi la fel de placut ca pe acoperis. Se ridica superior de-asupra mea, parca manifeatandu-su masculinitatea cu privirea. Imi despartise picioarele, si se infipse in lacasul meu fara alte ezitari. Brusc si puternic, eu tipasem. Ma prinse din spatele umerilor, eu strangandu-l puternic de dupa gat.
-Te doresc..soptisem.
Si intra, intra din nou mai tare. Vazand expresia mea, ma lasa pe spate unde isi arcui funduletul sau sexy si de data asta riscam la un alt nivel. Ma stransem pe minunatia lui aflata in mine. Facea miscari dute-vino rapide, ce ii reprezenta experienta. Noi parca saream pe pat. Arcurile scartaind la fiecare miscare. Erau rapide, foarte rapide incat simteam ca imi dau drumul si un orgasm aparuse.
-Sa nu crezu ca te las...
Si mari viteza, si gemeam si tipam. Unghiile mele patrunsera adanc in spatele lui, parand ca nu il deranjeaza.
-Saiii..o sa imi dau drumul!
Si mari viteza, era pentru prima data cand il cunoscusem asa. Nivelul sau era prin, si printr-o dorinta ciudata...doream sa se lanseze in mine.
-Sai...da-ti drumul ..in mine.
Paru sa nu inteleaga si mari viteza, si mai repede, atat incat ma dureau sani de la cat s-au zguduit. Si..se lansa in mine. Simteam cum acel lichid vascos imi penetra fiecare loc. Il atingea, explora. Cazu satisfacut pe langa mine, pe timp ce acel lichid se scurgea din a mea intimitate. Ma ridicasem in genunchi si ma aplecasem catre barbatia lui putin molesita dar la aceiasi marime. Buzele mele, imprejmuisera varful mare si umed. Ma lansasem usor, muscand chiar destul de tare iar el gemu puternic. Voiam sa vada ca nu ruginisem incat intrase toata, nu voiam sa stiu pana unde. Limba mea, ii gadila usor sexul.
-Fetitoo', ma innebunesti de-a dreptul. Si nu era tot ce puteam face, marisem ritmul, el gemand cu putere si salbaticie.
-Termina..o sa imi dau drumul.
Asa cum facuse si el, facusem si eu. Continuasem. Intr-un final, epuizat peste masura. Fu nevoit sa isi dea drumul si nu pot zice ca imi placuse sa inghid acel lichid scarbos. Ma ridicasem in picioare, fixandu-ma deasupra lui.
-Nam ruginit, baietas. Orice plan ai avea, o zi cu mine stai. Nu imi pasa.
Dadu din cap ascultator, incepand sa ma pentreze usor. Nu mai petrecusem 24 de ore in plina actiune.
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Wilted Roses(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» Mier Mai 29, 2013 8:00 pm


Edit:Okay,capitolul a fost super.Saraca Sakura a ramas fara bani,multi bani=)))cred ca in locul ei, il dadeam pe proprietar cu capul de toti peretii sa imi dea banii inapoi.

Se pare ca s-a si distrat,probabil a fost dezamagita ca ala nu avea tot 25 de cm dar s-a multumit,nice=)))
As avea niste obiectii la final.Adica,cum s-a intamplat asta "Si mari viteza, era pentru prima data cand il cunoscusem asa. Nivelul
sau era prin, si printr-o dorinta ciudata...doream sa se lanseze in
mine.
-Sai...da-ti drumul ..in mine.
Paru sa nu inteleaga si mari
viteza, si mai repede, atat incat ma dureau sani de la cat s-au
zguduit. Si..se lansa in mine. Simteam cum acel lichid vascos imi
penetra fiecare loc.",daca tu inainte spusesei asta "Brunetul cauta prin sertare pana ce gasi un pliculet visiniu pe care il
rupse scotand un cerc de plastic ce il rula de-a lungul sculei lui."Ar trebuii sa dai un mic edit:D


In rest totul a fost super,deabia astept next,kbye:D

»ღ»Mary»ღ»
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

feminin Scorpion Mesaje : 101

Reputatie : 18

Data nasterii : 21/11/1997

Varsta : 26

Localizare : In my fuckin` world:D

Stare de spirit : Fuck of bitches ;)


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) Vin Mai 31, 2013 10:52 am

Sakura, eh prea s-a schimbat inocneta asta . Aproximativ prin toate ficurile isi face de cap foc foc
Oh, greu am aterizta de tot zi proasta zi proasta dar a meritat pentru ca capsunile cu
frisca pe care le-am mincat
m-au indrumat sa scriu un comnetariu mai inspirat. Si cum a zis si Marry ,
ar trebuii sa dia un mic edit si s a schimbi.
Sai si Sakura, sincera sa fiu ideea asta nu ma mai intilnit-o aplauze aplauze .
Penultimul capitol, vrei sa ma omori cu zilele? nebun
Max spor la tastat caci vreua un next sa fie sasusaku , deci Sasusaku femeie Wilted Roses(+18) 3573983318
Ja"ne si te-am sarut

Ilinca(Ily)
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.


http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Apollo Sam Iun 01, 2013 5:22 am

Chapter X

Eram intinsi pe covorul pufos din fata semineului din care trosneau lemnele. Erau chiar multe locuri, foarte multe si poziti relaxante pe care le-am incercat. Incepeam sa ma intreb daca Sai nu lasase pe nimeni insarcinata, in fond trecusera 7 luni! Poate ca nu va fin necesar sa il intreb. Incercam sa imi aduc aminte cum ne-am cunoscut. Oftasem incet. Eu eram de-asupra lui, cu un pahar de sampanie Bienvoli, adusa din printr-o tara total neauzita de mine. Si credeti-ma, sunt un bun teach de geografie. Avea o culoare purpuriu-aramie, cu un gust usor dulceag si intens. Bienvoli, cu fiecare mica inghitura, crestea prin randurile sampaniilor gustoase si sofisticate gustate de mine. Sau era din pricina ameteli. Aveam pe noi trasa, si o patura. Nu mai petrecusem de foarte mult timp 24/24 actiune interzisa. Era aproape patru in dimineata, si eram usor obosita dar puteam spune ca printul de sub mine era extenuat. Dadusem pe gat ultima inghititura de sampanie dupa care lasasem paharul incet jos(de obicei ma distram spargandu-le de podea dar acum nu imi permiteam sa platesc un cristal fin si a dracului de scump). Ma intinsem pisiceste langa el, dorindu-mi sa trag un pui de somn.
Daca acel Uchiha mi-ar fi spus ca sunt avatarul zeitei sexului si nu un drac de vrajitoare, ar fi fost mai credibil. Sai nu putea sa doarma daca nu ma intreba ceva ce il rodea, asa ca zise:
-Unde ai disparut?
-Mi-ai simtit lipsa? Facand din ochi, el se uita cu o privire serioasa asa ca oftasem, schitandu-mi un zambet trist: Am fost in coma. Eram pe strada si ma lovi o masina.
Ochii lui se marira, ca si cum ar zice"Pe tine? O masina si nu un tanc?"
-Da, stiu. Si cei din Organizatie ma cred moarta. M-au "concediat".
-Cum stii asta? Ridicasem mana stanga cu podul palmei indreptata catre el.
-Purtam piele falsa aici, aratand cu degetele o dosul maini. Cand m-am trezit, nu mai era. Si nici codul de bare pe care il avem toti. Ii pusem mana sub sanul sau drept. Cu degetele, prinsem ceva si el gemu. Trasem si ramasem cu o particica de piele falsa in mana. Codul lui de bare era chiar acolo.
-Au Doamne, chiar nu stiam de asta!
-Normal, de data ce facusi un pact cu ei, si-au pus amprenta pe tine.
Se uita la pielea falsa din mana mea, intrebandu-ma cum de nu observase. Ii explicasem ca pielea falsa intra in pielea lui si se atasau de celulele vii asa incat medic legist sa fii, la prima si a zecea privire, nu isi da seama. Oftasem si imediat ma intrebasem ce am patit.
-Nu, nimic. Ma gandeam cat a trecut de cand ne-am cunoscut. Era asa o zi posomorata!
-Imi amintesc vag, zise zambind foarte seducator. Puse o mana pe obrazul meu, mangaindu-l incet: Imi aduci tu aminte?
-Cum am zis, era asa o zi posomorata! Ma certasem cu sefu organizatiei din cauza ca am ales sa salvez pe cineva in loc o omor un agent sub acoperire. Tu erai cu Angel, vorbind cu Grizelda pentru o cariera de modeling.
-Aaa..da, aveam cu adevarat o situatie intortocheata atunci! Excalama el. Da, avusese probleme cu drogurile. Continuasem in mintea mea. Ne privisem o lunga bucata de timp, tragandu-ni-o din priviri. Amandoi aveam faze proaste, eu aveam inca de atunci obiceiul de a "face cunostinta" si eram chiar obisnuita cu obiceiul meu. Era chiar acum 4 ani, aveam 21. Ne-am prezentat si pur si simplu, i-am pus mana pe fund. Si am avut cea mai buna experienta intr-o baie publica.
-A fost o experienta unica. Pacat de codu asta de bare. Ofta, lasanduse pe pieptul meu. Brusc, se auzi un bubuit in usa si Sai se ridica precum ars de pe covor. M-am conformat lui si m-am ascuns in dulap?! Se vede ca nu stie sa ascunda amantele. Iesisem din dulap tiptil, dar atunci am vazut ceva ce nu credeam vreodata. Sai o imbratisa le o femeie blonda, cu parul lung. Avea burta parand a fi in a 5-a luna. Sai plangea? Geamul era deschis si nimerisem in balcon. Femeia cred ca ma observa incat mormaise ceva ce suna cam asa "Oh Sai, nu din nou!"
Si mi-am dat seama ca deschise dulapul si avea sa vina in balcon. Ma lasasem pe spate, prinzandu-ma de grilajul balconului. Cine nu avea ce face si va privi spre stele va vedea o femeie goala ce se tine de grilajul unui balcon. Femeia intra si prin balcon, nevazand-o chiar bine dar imi parea foarte cunoscuta. Auzisem usa de la intrare trantita si dupa inca 10 minute de suspendare continua, mi-am contractat cu lene muschi, urcandu-ma cu usurinta unui acrobat de circ inapoi in balcon. Intrasem pe fereastra, zarindu-l pe brunet ce se holba ca vitelul la poarta noua in urma ei.
-E insarcinata?
-Aha..mormai el.
-Si ce ai sa faci? Dete din umeri, gest care in per total ma enerva la culme. Poke! I-am dat o palma ce ia miscat fata instantaneu la 90* dreapta. Isi duse palma, masand usor obrajul parca incercand sa se trezeasca la realitate si sa realizeze ce patise. Inainte sa ma trezesc cu urlete de ale lui, i-am mai dat o palma ca sa completez perechea.
-Ba magarule, nu te hirlizi la usa ca mata-n calendar! Du-te dupa ea, fraiere. Aveti un copil, ce draga Doamne? Asigurate ca lasi usa inter-deschisa si ia astia pe tine. Zisem aruncandu-i boxeri violet. Pe timp ce il auzeam alergand, incepusem sa scotocesc dupa haine. Dadui de un maieu alb cu "I <3 NY" ce putea fi un semn. O pereche de blugi albastri deschisi rupti putin sj facuti sa para spalaciti cu o geacha de blugi idem. O pereche de tenisi albi ce aveau pe parti steagul Marii Britani, si o bereta tot din blugi. Aratam, exceptional! Cu tot cu parul meu roz, ce era mai scurt decat anterioru blond. Poate Angel isi aminti cu ce viteza creste. Ciudat. Baieti pe care ii stiu, toti, au ceva cu paru lung la femei. Intrasem in dormitor de unde luasem o geanta mare cu dungi albastre si albe. Nu puteam nici pe intuneric sa merg cu un sac in spate pe care mai si scria "chiripiruri". Intrasem in baie ce era cea mai apropiata camera de langa iesire. 2 metri. Sai se intoarse cu femeia...Ino?! Asta da ciudatenie, si mersesera spre sufragerie. Avu grija sa lase usa inter-deschisa incat sa nu fac zgomot cand plec. Luasem sacul si iesisem pe usa fara nici cel mai usor scartait. Cand ajunsesem jos, indesasem sacu in geanta ce o tineam pe umar.
Deci...incotro?
Daca a-si fi cu adevarat vrajioare, mi-ai da un semn. Tu cel de sus ce te razi de mine! Tipasem in sinea mea tare. Strazile erau pustii, caini vagabonzi scotoceau prin tomberoane si farurile masinilor rar trecatoare luminau o nebuna ce striga in mintea ei dupa semne de la cineva care se indoia cu desavarsire ca exista!
Vantul suiera puternic si un ziar se opri in fata mea, il stransem cu putere uitandu-ma in sus.
-Am cerut un semn nu un ziar cu pipi de caine in gura, Hristoase. Urlasem eu macinandu-mi dinti. Aruncasem o privire asupra unui articol de pe prima pagina. Casa Alba sau Modeling pe Broadway? Poate chiar era cineva acolo sus?
Cu soarele crapand de ziua in urma mea, ma indreptasem catre un viitor mai promitator in ciuda celor 24 de ani.
New York, pazea ca vin!

-Oh Doamne(yare-yare), ce bataie de cap mai este si fiinta asta!
To be continuated..

Sfarsitul Partii I "A s3x is only a game"!
Apollo
Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Varsta : 26

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii : Wilted Roses(+18) Rose___by_mellcatnina-d54ct03


Sus In jos

Wilted Roses(+18) Empty Re: Wilted Roses(+18)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum